«ЙОЙ»: громадський рух на підтримку реформ в Україні

 16-04-2018 15:06 

«ЙОЙ»: громадський рух на підтримку реформ в Україні

«ЙОЙ» – таку назву має громадський рух на підтримку реформ в Україні, який презентували 16 квітня у Києві. Серед його засновників – представники громадських організацій та фахівців у різних сферах діяльності з активною громадянською позицією (правники, психологи, видавці, бізнесмени, бізнес-консультанти та ІТ-спеціалісти).
https://www.facebook.com/petro.kseniya/posts/10213911494053616

Як зазначила на презентації спів-засновниця руху, президент Інституту PR&PA і видавець Ксенія Мацкевич, Рух «ЙОЙ» – це об’єднання громадських організацій та активних громадян, які надають підтримку громадам та органам самоврядування для вирішення проблем в освіті, медицині, правозахисті тощо. В основі руху – розуміння цінності людського життя і створення безпечного для людини довкілля.

«Йой – це вигук, який висловлює біль, страх чи захоплення. В Україні цей вигук здавна використовувався для того, щоб закликати людей до спільної дії для розв’язання певної проблеми. Рух «ЙОЙ» живе і діє за принципами реальних проектів, у здійсненні яких учасники допомагають одне одному», – пояснила Мацкевич.

На сьогодні, гуманітарний офіс руху «ЙОЙ» працює з місцевими громадами на Донеччині й Луганщині (питання безпеки та освіти), серед проектів – об’єднання мережі університетських телестудій в «Універ ТВ».


Богдана Костюк