Здійснюється геноцид музичної культури України!!!

 12-04-2018 13:41 

Ми – представники української культури опинились у катастрофічній ситуації:

йдеться про руйнування основ сучасної музичної культури, яку представляє Національна спілка композиторів України. По суті, відбувається її тотальне знищення!


50 років відомий в усьому світі Будинок композиторів України (вулиця
Пушкінська 32) пов’язаний з історією української музики та її видатними представниками, серед яких – Л. Ревуцький, Б. Лятошинський, І. Шамо, Платон і Георгій Майбороди, О. Білаш, сучасні всесвітньо відомі композитори – М.Скорик, Є. Станкович, В.Сильвестров. Відтак цей будинок є надзвичайно важливим об’єктом історико-культурної спадщини національного значення.

Сьогодні Національну спілку композиторів України агресивним, підлим і
підступним чином позбавляють приміщення, де вирує музичне життя. У цьому звинувачуємо Постійну комісію з питань власності Київської міської ради на чолі з членом партії «Самопоміч» Антонєнком Л.В., яка діє методами класичного провладного рейдерства.

Користуючись бюрократичними механізмами, творчу Спілку, що є неприбутковою громадською організацією і не має жодних статків, штучно доводять до банкрутства, придушують боргами, тим самим позбавляючи композиторів і всіх,хто любить музику, спілкування з мистецтвом. Підкреслюємо, що всю свою фестивальну, концертну, конкурсну, вже не кажучи про композиторську діяльність НСКУ здійснює по суті на волонтерських засадах.

У нас не залишається інших важелів для порятунку Спілки, аніж звертатися до широкої громади в надії на підтримку.

Правління НСКУ

Igor Shcherbakov
composer
+ 380 66 434 15 08 (CELL + viber)
music festivals
music promoter
NGOs and civil
Kyiv-Ukraine
http://igorshcherb.wix.com/igor-shcherbakov

http://laurenkeisermusic.com/composers.html

igorshcherb@gmail.com