Делегація Київського Патріархату традиційно першою доставить в Україну Благодатний вогонь з Єрусалиму

 06-04-2018 18:42 

Зустріти єрусалимський вогонь журналісти зможуть у аеропорту «Бориспіль»

Київ. Субота, 7 квітня 2018 року о 19:40 у термінал "D" Міжнародного аеропорту "Бориспіль" прибуде рейсовий літак з Благодатним вогнем з Єрусалиму, який доправить в Україну делегація священнослужителів та мирян Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Після приземлення літака у Києві делегація Київського Патріархату передасть Благодатний вогонь громадам з різних куточків України та поспілкується із пресою.

Координатор акції передачі Благодатного вогню в Україні Митрополит Луцький і Волинський Михаїл розповість про традицію Великоднього благодатного вогню та про участь української делегації у єрусалимській церемонії.

Благодатний вогонь — поширена у православ'ї назва вогню, використовуваного у великодній церемонії виносу Святого Світла з Гробу Господнього, в Храмі Воскресіння Господнього. В день Страсної Суботи віряни Православної Церкови очікують звершення у Єрусалимі церемонії сходження Благодатного Вогню в храмі над Гробом Господнім, яке протягом віків з року в рік відбувається в Єрусалимі. Чин сходження Благодатного вогню звершує у кувуклії (каплиці) Гробу Господнього особисто Єрусалимський Патріарх.

По тому християни розповсюджують вогонь свічками та спеціальними лампами по всьому світу.

Запрошуємо представників Медіа!Збір журналістів у зоні «Приліт» терміналу «D» Міжнародного аеропорту «Бориспіль»