Світовий Конґрес Українців підтримує Закон України,

 08-07-2017 20:12 


Світовий Конґрес Українців (СКУ) вітає підписання Президентом України Петром Порошенком Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо зовнішньополітичного курсу України”, який визначає членство в НАТО пріоритетом національних інтересів.

Закон, прийнятий Верховною Радою України 8 червня 2017 р., спрямований на інтеграцію України в євроатлантичну сферу безпеки та буде сприяти зміцненню зусиль у реформуванні, включаючи сектори з безпеки і оборони, з метою виконання всix критеріїв для отримання членства в НАТО.

“Світовий Конґрес Українців підтримує рішення України щодо набуття членства в НАТО, яке буде в значній мірі сприяти миру і стабільності в світі,” - заявив Президент СКУ Евген Чолій.СКУ є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ має мережу складових організацій та зв’язків з українцями у 53 країнах. Заснований у 1967 р., СКУ в 2003 р. був визнаний Економічною та соціальною радою Організації Об’єднаних Націй як неурядова організація зі спеціальним консультативним статусом.