Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні,

 06-07-2017 16:41 

Промова Віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса на Конференції з питань реформ в Україні,
Лондон, 6 липня 2017 року


Перш за все, хотів би висловити подяку британському та українському урядам за організацію цієї важливої конференції. Вдалим є вибраний час для її проведення, а саме: напередодні саміту ЄС-Україна, який відбудеться наступного тижня в Києві. А дже важливо, щоб всі партнери України підтвердили їй свою підтримку.

Україна стала жертвою російської військової агресії. З цим не можна й не варто миритися в Європі в 21 столітті. Стан безпеки в східній Україні залишається станом на сьогодні дуже напруженим. А прогрес у виконанні Мінських угод є як мінімум повільним. Без конструктивного залучення всіх сторін досягнення тривкого режиму припинення вогню є малоймовірним. В червні ЄС продовжив економічні санкції проти Росії ще на шість місяців. Вони залиш атимуться в силі до повного виконання Мінських угод.

Партнерство між Україною та ЄС на сьогодні є глибшим та сильнішим, ніж будь-коли до цього. Цього року відбулися дві знакові події. З минулого місяця діє безвізовий режим. А завдяки ратифікації Угоди про Асоціацію восени вона набуде чинності.

Справно діє Глибока та всеохопна зона вільної торгівлі між Україною та ЄС. За перший квартал 2017 року обсяг торгівлі між ЄС та Україною виріс на 25% порівняно з першим кварталом минулого року.

З 2014 року Україна здійснила багато досягнень. Минулого року відновився економічний ріст в країні. Здійснюються необхідні реформи в таких сферах як судочинство, банківська сфера, енергетика та державне управління. Завдяки важливим заходам в енергетиці та банківському секторі викорінено деякі з найбільших джерел корупції.

ЄС підтримував ці реформаторські дії. Він зобов’язався надати близько 12,8 мрлд. євро до 2020 року. Вже виділено майже 10 млрд. євро. І тим не менше, цього року Європейська Комісія має ухвалити рішення щодо нових грантових програм вартістю близько 200 млн. євро.

ЄС також розширив макрофінансову допомогу загальною вартістю в 3,4 млрд. євро, 2,8 млрд. євро з яких вже надано. На сьогодні ця допомога є найбільшою із наданих країнам-партнерам ЄС. Звичайно, допомога ЄС залежить від подальшого прогресу в проведенні реформ. Зважаючи на те, що вже наближається час завершення цієї програми, ми раді бачити зміцнення макрофінансової стабільності. Це має надати українській владі більше простору для реалізації представленого сьогодні амбітного плану реформ.

Досягнутий на сьогодні прогрес є свідченням вражаючої вірності України своїм зобов’язанням. Проте, в умовах підірваного суверенітету та територіальної цілісності, Україна має вжити більше важливих кроків для посилення стійкості країни.

Дозвольте на завершення згадати нещодавну кібератаку. Ми зараз роздумуємо на тим, як допомогти Україні в посиленні кібербезпеки, особливо безпеки важливих інфраструктурних об’єктів. Ми включимо в нашу оновлену Стратегію ЄС із кібербезпеки можливість надання технічної допомоги третім країнам, включно із Україною. Ми також закликаємо країни-члени ЄС вжити активніших заходів в рамках цієї стратегічної сфери.

Можу завірити наших українських партнерів, що ЄС і надалі буде підтримувати Україну як на словах, так і своїми діями.

Дуже Вам дякую.


Комментарии (скрыть)

rdcoutt 2017-12-14 14:34:46
Сетка металлическая, сетка сварная, тканая, плетеная, сетка рабица.
Сетка / сетка для бролеров широко используется в промышленности, строительстве, звероводстве и сельском хозяйстве: для фильтрации жидкостей, газов и сыпучих материалов, для ограждения территории, армирования железо-бетонных конструкций, изготовления клеток и др.
В ассортименте разные варианты металлической сетки: сетка плетеная, сетка рабица, сетка сварная черная и оцинкованная, сетка тканая нержавеющая в рулонах и картах, сетка для штукатурки, а также дорожная, арматурная, кладочная.
Вся продукция сертифицирована и имеет необходимые маркировки.
+7(4862)43-90-47, 43-92-47
http://www.metizorel.ru