О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


В Рунеті зявився ностальгійний відеопортал СССР-TV

 30-11-2009 15:55 

У Рунеті розпочав роботу відеопортал, присвячений радянському телебаченню.

На CCCP-TV.Ru розміщені історичні, пізнавальні, комедійні, дитячі передачі, спектаклі, балети хроніка спортивних перемог різноманітних збірних СРСР на світовій спортивній арені.

За даними американського дослідницького центру Pew Research, 58% жителів Росії сумують за ковбасу за два двадцять і першотравневим демонстрацій. На цих умонастроях можна зробити непоганий бізнес, що вже займається пара кабельних телевізійних каналів.

CCCP-TV.Ru є комерційним проектом: він має на меті продавати на сайті рекламу і служити партнером онлайн-аукціонів з реалізації "антикваріату" часів радянської влади.
Сайт був запущений медіа-групою URAVO, Держтелерадіофондом і агентством "Аудиторія".

"Ми всього лише хочемо донести певного роду відеоматеріали до всіх бажаючих, - говорить голова URAVO Андрій Акопян. - Звичайно, уникнути політичного контексту не вдасться. Кожен бачить те, що хоче бачити".

Цільовою аудиторією сайту аналітики вважають не стільки мешканців Росії, скільки тих, хто виїхав за кордон, бо росіяни, котрі ностальгують за тими часами, коли серп і молот не були кічем, в більшості своїй не дружать з Інтернетом, чого не скажеш про емігрантів.

http://cccp-tv.ru/


tsn.ua


рейтинг: 13
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: