О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


В Рунеті зявився ностальгійний відеопортал СССР-TV

 30-11-2009 15:55 

У Рунеті розпочав роботу відеопортал, присвячений радянському телебаченню.

На CCCP-TV.Ru розміщені історичні, пізнавальні, комедійні, дитячі передачі, спектаклі, балети хроніка спортивних перемог різноманітних збірних СРСР на світовій спортивній арені.

За даними американського дослідницького центру Pew Research, 58% жителів Росії сумують за ковбасу за два двадцять і першотравневим демонстрацій. На цих умонастроях можна зробити непоганий бізнес, що вже займається пара кабельних телевізійних каналів.

CCCP-TV.Ru є комерційним проектом: він має на меті продавати на сайті рекламу і служити партнером онлайн-аукціонів з реалізації "антикваріату" часів радянської влади.
Сайт був запущений медіа-групою URAVO, Держтелерадіофондом і агентством "Аудиторія".

"Ми всього лише хочемо донести певного роду відеоматеріали до всіх бажаючих, - говорить голова URAVO Андрій Акопян. - Звичайно, уникнути політичного контексту не вдасться. Кожен бачить те, що хоче бачити".

Цільовою аудиторією сайту аналітики вважають не стільки мешканців Росії, скільки тих, хто виїхав за кордон, бо росіяни, котрі ностальгують за тими часами, коли серп і молот не були кічем, в більшості своїй не дружать з Інтернетом, чого не скажеш про емігрантів.

http://cccp-tv.ru/


tsn.ua


рейтинг: 13
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Комментарии
Гость Maksimmix 2017-06-21 22:10:57
  Где сделать новую печать в Курске?, Частный мастер по печатям, штампам и факсимиле поможет решить вопрос изготовления с доставкой из Москвы в Ваш город по указанному Вами адресу в пределах Российской Федерации. График работы с 9:00 до 22:00, более подробная информация в поиске "мастерская по штампам plus100" + Гарантия
  0   |   0  
Гость Ivanov 2017-06-22 14:45:27
  Приму онлайн заказ на изготовление печати с защитой любой сложности с доставкой в регионы России. А также имеется большая коллекция оригинальных узоров для печатей и штампов с возможностью оформления заказа и покупки онлайн. Информация на сайте Masart - Мастер по изготовлению печатей и штампов под заказ. + без предоплаты
  0   |   0  
Добавить комментарий
Ваше имя:  
код:
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2017 Разработка: