О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Рибка на пательні

 07-03-2018 23:07 

Пригоди Насті Рибки (вона ж - громадянка Білорусі Анастасія Вашукевич) тривають, як того і слід було очікувати. Не встигли матеріали розслідування Навального про її вояж до норвезьких шхер разом із віце-прем'єром Сергієм Приходьком і олігархом Олегом Дерипаскою поширитися по світу, як Усть-Лабінський суд, «кишеньковий суд» Дерипаски, зажадав від Роскомнадзора внести відео Навального до реєстру заборонених матеріалів (Роскомнадзор заблокував сайт ФБК ще до судового рішення). Юристи ж Дерипаски зажадали від ЗМІ видалити інформацію і фотографії, опубліковані Рибкою в Інстаграмі, а поліція Таїланду, де Рибка і її тренер (зазвичай для позначення його професії використовують трохи інше слово з тим же закінченням) Алекс Леслі (він же Олександр Кирилов, родом також із Білорусі) навчають російських туристів мистецтву любові, раптово перейнялася охороною моральності туристів, причому саме з Росії.

Цьому передував таємничий візит у Бангкок секретаря Ради безпеки Росії Миколи Патрушева, причому на тому ж самому літаку, який вже був засвічений під час аргентинського кокаїнового скандалу з російським посольством. Таїландські поліцейські відразу ж заарештували десяток російських секс-тренерів, зокрема Рибку і Леслі, звинувативши їх у незаконному занятті бізнесом і в замаху на світлий образ Таїланду. І зібралися їх судити і депортувати з країни. Причому в Росію. Російське посольство в Таїланді зовсім нічого не зробило для полегшення долі десятка заарештованих, хоча більшість із них - громадяни Росії, включно зі, здається, і Алексом Леслі. За контрастом згадується, як перші особи Російської держави грудьми вставали на захист засудженого в США «збройового барона» Віктора Бута. Тепер же наче води в рот набрали.

А в Росії Рибку і Леслі може очікувати не тільки цивільний позов Олега Дерипаски щодо несанкціонованого розголошення подробиць його приватного життя, куди ще третім відповідачем тільки що додали Навального. З ними, скажімо так, може статися банальний нещасний випадок. Або отруєння незрозуміло якою отрутою, як днями відбулося на Туманному Альбіоні з екс-полковником ГРУ Сергієм Скрипалем, раніше шпигуном на користь Британії. Рибка усвідомлює небезпеку, що загрожує їй, чому разом із Леслі і звернулася з проханням про надання політичного притулку в США.

Щоправда, тут американське посольство в Бангкоку заявило, що може йтися лише про надання статусу біженця, оскільки претендент на політичний притулок повинен перебувати на території США, і далеко не факт, що секс-тренери притулок отримають, навіть якщо доберуться до американської території. Але Настя не втрачає надії. І виклала на стіл заздалегідь припасений козир. Вона заявила The New York Times, що у неї є 16-18 годин записів розмов Олега Дерипаски зі своїми співрозмовниками, зокрема англомовними, щодо президентських виборів у США та імовірного втручання в них Росії. Так, не Рибку, а справжню змію пригрів у себе на грудях Олег Володимирович!

Чому настільки високопоставлені особи російської політики і економіки перейнялися долею простої елітної повії? Ну, можливо, не зовсім простої, а епатажної. Вже дуже любить вона заявляти публічно про свої сексуальні пригоди з сильними світу цього. І її, і Леслі книжки до пори до часу розходилися на ура. Але тепер обидва, як здається, по-справжньому влипли. Звичайно, одна з цілей демонстративного переслідування Рибки і Леслі була відвернути увагу громадськості від кокаїнового скандалу в Аргентині.

Але, очевидно, історія з Приходьком, Дерипаскою і американськими виборами сама по собі має достатній вибухонебезпечний потенціал для Кремля. Адже там достеменно не знають, якими саме секретами володіє допитлива і кмітлива Рибка. Москві залишається сподіватися, що знаменитій мисливиці за мільярдерами не доводилося вступати в інтимні стосунки з найголовнішим кандидатом на пост президента Росії і, у всякому разі не вдалося зафіксувати подробиці побачень такого роду. Інакше це справжня бомба, яка може рвонути незабаром після вимучених президентських виборів. Зрозуміло, цілком можна припустити, що насправді Настя блефує і ніякого зафіксованого на аудіо- та відео носії компромату на Приходька (дарма що той риболовлею захоплюється) з Дерипаскою, а тим більше на когось вищого, у неї немає. Адже не пацани ж якісь недосвідчені Сергій Едуардович з Олегом Володимировичем, щоб дати якійсь дівчині зі зниженою соціальною відповідальністю, але з підвищеною пристрастю до ексгібіціонізму і епатажу (її порно-ролики з Леслі вельми популярні на порно-порталах) ось так запросто записувати свої інтимно-політичні розмови. Але, з іншого боку, лоханулися ж вони, давши Насті можливість вести зйомку під час конфіденційної подорожі на яхті і навіть сфотографувати себе улюблених. Тож усе може бути.

Рибка, поряд з українськими FEMEN, - це вельми своєрідний прояв фемінізму на пострадянському просторі (втім, він уже виходить на європейську і світову арени). Він більше нагадує європейський і американський фемінізм кінця XIX - початку XX століття, коли він теж був епатажним і радикальним, навмисно провокуючи репресії влади. Але тодішній фемінізм не грав у велику політику. А в Росії зараз ми спостерігаємо цілком фарсову ситуацію, коли доля високопоставлених членів уряду і олігархів перебуває в руках простої білоруської повії, яка позиціонує себе як захисницю прав і свобод трудівниць секс-індустрії. Поки що її вдалося на якийсь час нейтралізувати у таїландській в'язниці, але невідомо, як довго Рибка буде там залишатися і чи дійсно американці зацікавляться пропозиціями Насті. Напевно, американського чи навіть французького президента компромат такого роду дійсно б звалив. Російського ж президента - навряд чи. Російське суспільство надто вже домостроївське, і любовні пригоди політиків сприймаються досить поблажливо. Якщо, звичайно, їх не зафіксували безпосередньо в момент звершення гріха на камеру з високою роздільною здатністю, як це сталося свого часу з генпрокурором Скуратовим, екс-прем'єром Касьяновим і деякими іншими. Проте на тлі передвиборної кампанії Путіна епізод з Рибкою - досить неприємний, і він може мати продовження вже після інавгурації. Нас ще можуть чекати сюрпризи


Борис СОКОЛОВ, професор, Москва,  https://day.kyiv.ua/uk/blog/polityka/rybka-na-patelni


рейтинг: 42
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: