О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Чи є шанс, що Зеленський зрозуміє суть Москви?

 10-01-2020 23:10 

«Не знаємо і, напевно, не дізнаємося, що було на зустрічі Зеленського з Путіним. Це проявиться поступово, з реальних дій влади», – наголошує в «Газеті по-українськи» колишній командир роти батальону «Айдар», науковець Євген Дикий. Він вважає, що під час «нормандської зустрічі» Володимир Зеленський не ставив за мету протистояти Путіну. Президент досі не усвідомив, що навпроти нього – ворог. Триває протистояння, а не «бізнес-тьоркі». Москва не домовляється і не дружить. Може тільки прогинати під себе і поглинати. Це видно на прикладі Білорусі. Але ще є шанс, що президент це зрозуміє.

Щодо реформ нової влади, то тут більше мінусів, аніж плюсів, наголошує Дикий. Він вважає, що Міністерство освіти і науки чи не єдине, в якому після зміни влади не відбулося реваншу. Нехай і поступово, але продовжують реформи, особливо по лінії науки.

Натомість повний провал у системі охорони здоров’я. Медична реформа Уляни Супрун стала найбільш глибокою і системною з усього, що відбулося в країні за попередні роки. І зараз по ній б’ють з усієї сили.

рейтинг: 18
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2020 Разработка: