О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


До міжнародного дня людей з особливими потребами Громадська організація «Еммаус» запустила всеукраїнську благодійну акцію «Зроби мені хаб».

 03-12-2019 16:52 

До міжнародного дня людей з особливими потребами Громадська організація «Еммаус» запустила всеукраїнську благодійну акцію «Зроби мені хаб». Мета кампанії — зібрати кошти на створення першого інклюзивного хабу в Харкові та привернути увагу до молоді з інвалідністю та випускників інтернатів. Для створення інклюзивного простору необхідно зібрати 550 000 гривень.


Незважаючи на реформу інтернатних закладів України, там досі перебуває понад 90 тисяч дітей, близько 17% з яких мають інвалідність. Через низьку якість освіти в інтернатах їхні шанси скласти ЗНО та отримати середню спеціальну чи вищу освіту — мізерні. Для дітей з інвалідністю це означає безробіття та переміщення до пансіонатів для престарілих без шансів на соціалізацію до кінця життя. ГО «Еммаус» запустила унікальний для України проєкт з соціалізації людей з інвалідністю та дітей-сиріт після інтернатів, який може бути масштабований по всій країні.


Дуже прошу вас долучитися до благодійної акції в День людей з інвалідністю та опублікувати новину у вас на сайті.Реліз за посиланням https://docs.google.com/document/d/1YqSc832cVz_4QmUrVHvI_j7WmtJrh0dQ-uSfvdsgnd0/edit?usp=sharing


Відео з героїнею https://www.youtube.com/watch?v=xOK83fI3nhw

Фото вихованців адаптаційного центру тут

ФБ проекту https://www.facebook.com/emmaus.kh/

Сайт https://emmaus.com.ua/uk/campaign-ua/

Фото проекту https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1195SxJVXCXV6A7ifl4l1kfdMPGpGXMGy

рейтинг: 21
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2020 Разработка: