О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


“ФЛОТ УКРАЇНИ” ВІТАЄ СВОГО ЮВІЛЯРА

 10-03-2010 12:00 

Колектив редакції газети Міністерства оборони України “Флот України” вітає свого співробітника — політичного оглядача Ігоря Лосєва з 55-річчям!
Творчість Ігоря Васильовича Лосєва займає особливе місце в сучасній національній журналістиці.
Ерудованість, бездоганне знання історичного матеріалу, переконлива логіка залишають його твори актуальними назавжди, незважаючи на їхню тему та час написання. Ця своєрідна візитівка – відмінна риса творчості Ігоря Лосєва.
До свого ювілею Ігор Васильович підійшов з неабияким багажем надбань та звершень. Отже, на сьогодні він є кандидатом філософських наук, доцентом кафедри культурології Києво-Могилянської державної академії.
Наукову діяльність вдало й талановито поєднує з журналістикою. За багаторічний термін членства у Національній спілці журналістів України він має у своєму доробку більш 2000 газетних публікацій у севастопольській, кримській, київській та львівській пресі, десятки телевізійних та радіопередач за його участі.
Як експерт-політолог регулярно запрошується до ефіру Національного радіо України, “Радіо Свобода”, Бі-бі-сі, телеканалу УТ-1, “1+1” тощо. Регулярно виступав у теле- і радіоефірі Севастопольської державної телерадіокомпанії. Його статті перекладаються і видаються російською, польською, чеською мовами.
Як фахівець-політолог Ігор Лосєв виступає з лекціями перед керівним складом Генерального штабу Збройних Сил України, офіцерами-вихователями Збройних Сил України, керівним складом штабу Військово-Морських Сил Збройних Сил України, а також у берегових частинах і на кораблях ВМС ЗС України. Кілька років він читав громадськості Севастополя лекції у ним же організованому міському лекторії з історії України.
Ігор Лосєв – співавтор 6 універсальних підручників з етики, культурології, історії української філософської думки, автор книги “Історія і теорія світової культури: європейський контекст”, що була відзначена премією Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка.
На сьогодні серія “Бібліотека газети “Флот України” поповнилася трьома томами його книги “Севастополь — Крим – Україна: хроніка інформаційної оборони”, що присвячена драматичній історії ідеологічного протистояння в Севастополі.
Його трудова творча діяльність не залишилася без уваги та високої оцінки. Ігор Васильович має нагороду – відзнаку Міністерства оборони України “Знак пошани”.
У цей святковий день від щирого серця бажаємо Вам, Ігорю Васильовичу, втілення у життя творчих планів, підкорення нових вершин у науці та міцного здоров’я для здійснення загаданого!
Хай Вам щастить!

Колектив редакції газети “Флот України”


Колектив редакції газети “Флот України”,  fleet.sebastopol.ua/index.php?article_to_view=2964
рейтинг: 35
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2019 Разработка: