О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


СТАВЛЕННЯ ДО МАРШУ РІВНОСТІ. ЧИННИК Н.САВЧЕНКО ТА ПАРТІЙНО-ПОЛІТИЧНІ РЕЙТИНГИ

 10-06-2016 16:23 

(результати соціологічного експрес-опитування, проведеного серед населення м. Київ)


4 – 5 червня 2016 року дослідницьким центром «Імідж-Контроль» було проведене соціологічне опитування громадської думки киян за допомогою нової технології на ринку соціологічних послуг - технології Express-poll.


Опитано 1 134 респондента.

Час проведення – 4 – 5 червня 2016 р.

Об’єкт дослідження – кияни віком 18 років та старші.

Метод відбору респондентів – багатоступенева квотна вибірка.

Метод опитування – вуличне опитування.

Статистична похибка дослідження не перевищує 3%.ЧИ ЧУЛИ ВИ ПРО ТЕ, ЩО 12 ЧЕРВНЯ У КИЄВІ ПРОЙДЕ МАРШ РІВНОСТІ («ЛГБТ ПРАЙД»)?
(% серед усіх опитаних)Як свідчать результати дослідження, рівень поінформованості киян про Марш рівності (ЛГБТ-прайд) , що відбудеться 12 червня у Києві є досить низьким: 3/5 опитаних не чули про цю подію і лише біля 1/3 обізнані про Марш рівності.

Сприйняття киянами Маршу рівності є неоднозначним із переважанням негативних оцінок: більше ¼ позитивно ставляться до даного заходу, тоді як більше 2/5 виступають проти демонстрації представників сексуальних меншин. Окрім того, 27% опитаних демонструють тривожні почуття щодо даної події, яка, на їх думку, може призвести до сутичок та побоїщ, і яка є недоречною під час війни.

Звертає на себе увагу 2 залежності між ставленням до Маршу і показниками рівня інформованості та віку киян: молодь набагато більш позитивно ставиться до Маршу, тоді як старше покоління – більш негативно; поінформовані про Марш, ставляться до нього помітно позитивніше, аніж ті, хто про нього не чули.


Як Ви ставитесь до проведення у Києві Маршу рівності за участі представників сексуальних меншин?
(% серед усіх опитаних)У суспільних настроях фіксується дуже високий рівень розчарування киян у нинішніх політичних силах: майже 1/5 опитаних не знають за кого голосувати, а 14% відзначають, що не мають бажання голосувати за ті партії, які сьогодні представлені на політичній арені країни і голосували б за нові політичні проекти. Особливо виразною є потреба у нових політичних силах серед молоді, яка почасти внаслідок цього демонструє аномально низький рівень готовності до участі у парламентських виборах.


Якби вибори до Верховної Ради проходили найближчої неділі, то за яку політичну силу Ви б проголосували?
(% серед усіх опитаних)
Серед політичних сил, які мають найбільше підтримки серед киян виокремлюються 4 політичні партії: «Батьківщина», Блок Петра Порошенка, «Самопоміч» та Радикальна партія О.Ляшка – саме ці партії, за даними опитування, долають 5% бар’єр.

Звертає на себе увагу вельми скромний % такої загальнонаціональної сили як «Опозиційний блок»: голоси невдоволених теперішньою владою до них не переходять. Ще в гіршому стані знаходиться сектор право-радикальних сил: три присутніх там партії – «Свобода», «Правий сектор» та «Рух Яроша» ділять його на 3 дрібних непрохідних сегмента.Якби вибори до Верховної Ради проходили найближчої неділі, то за яку політичну силу Ви б проголосували?
(% серед тих, хто піде на вибори)


Якби вибори до Верховної Ради проходили найближчої неділі, то за яку політичну силу Ви б проголосували?
(% серед тих, хто піде на вибори і визначився, за кого проголосує)Рівень підтримки киянами Н.Савченко є високим: вже на момент опитування 15% відзначають, що готові були б проголосувати за політичний проект Н.Савченко, якби вона мала свою власну політичну силу; ще майже 1/3 складають потенційних прихильників Н.Савченко, що відзначили, що могли б також проголосувати за її партію. За партію Н.Савченко голосували б 2/5 теперішніх виборців «Батьківщини», більше ¼ - електорату Радикальної партії Ляшка, 1/5 – виборців БПП “Солідарність” та 1/6 – виборців “Самопомочі”.


Якби найближчої неділі відбувалися вибори до Верховної Ради і у Надії Савченко була своя партія, то наскільки Ви готові були б за неї проголосувати?
(% серед усіх опитаних)Високий рівень підтримки Н.Савченко демонструє і відповідь киян щодо президентських рейтингів, де рейтинг Н.Савченко знаходиться на фактично однакових відмітках із чинним Президентом П.Порошенком та іншими політичними лідерами – А.Садовим, М.Саакашвілі та Ю.Тимошенко.


Якби найближчим часом відбувалися вибори Президента України, то за кого б Ви проголосували?
(% серед усіх опитаних)Опитування демонструє також високий рівень розчарування киян у нинішній політичній еліті і відповідно попиту мешканців столиці на нові політичні обличчя – 1/5 опитаних, які не відмовляються йти на вибори, не підтримують жодного із кандидатів у президенти.


Якби найближчим часом відбувалися вибори Президента України, то за кого б Ви проголосували?
(% серед тих, хто піде на вибори)

Якби найближчим часом відбувалися вибори Президента України, то за кого б Ви проголосували?
(% серед тих, хто піде на вибори і визначився, за кого проголосує)
Дослідницький центр «Імідж-контроль» заснований в 2000 році. Спеціалізується на соціологічних опитуваннях і на всіх формах електоральних досліджень. Має всеукраїнську мережу інтерв’юерів. На базі центру розроблений інноваційний метод дослідження ExpressPoll. На сьогоднішній день центр має ексклюзивне право на використання цієї технології."Імідж-Контроль",  expresspoll.net.ua


рейтинг: 50
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2020 Разработка: