О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Соціально-політичні настрої киян на тлі внутрішньополітичної кризи. Новітні методи соціологічних опитувань.

 11-04-2016 18:32 

11 квітня ц.р. прес-конференція Дослідницького центру «Імідж-Контроль1» представляє результати соціологічного опитування громадської думки киян за допомогою нової технології на ринку соціологічних послуг технології Express-poll.

Опитано 1 159 респондентів
Метод відбору респондентів – багатоступенева квотна вибірка
Метод опитування – вуличне опитування
Похибка опитування – 2,9% з ймовірністю 0,95.

Згідно даних проведеного дослідження більше третини (34,9%) киян вважають необхідними проведення дострокових парламентських виборів.51,2 відсотків не вважають проведення виборів за доцільне, а 14 відсотків налаштовані на революційну зміну існуючого ладу.

Ставлення до влади розподіляється наступним чином: 12,7% відчувають образу та гнів, ворожо налаштовано 8,8 відсотки, симпатизують владі 2,9%, покладають надію 17,2 відсотки опитаних, байдужих – 13,3 відсотка, а 45 відсотків відчуває розчарування діями влади.

При цьому звертає на себе увагу те, що 68,9 відсотка громадян не бачать альтернативи Порошенко на посаді президента. І тільки 31,1 бачать таку альтернативу.

Лідерами парламентського рейтингу серед партій є: ВО «Батьківщини» з 13,7% виборців, що збирається за них голосувати. Самопоміч має 9,9%, БПП «Солідарність» - 9%, Радикальна партія Олега Ляшка – 8,1%. Теоретично прохідний бар’єр можуть подолати партії «Опозиційний блок», «Громадянська позиція», ВО «Свобода» та «Правий сектор».

Щодо відношення до міської влади і мера Києва В.Кличка, то 19,2 відсотки киян вважають його цілком прийнятним мером, ще 26,8% вважають, що він – кращий варіант серед інших, 39,8 відсотка киян вважають, що краще було б обрати іншого. Ще 14,2 відсотки не визначились.

Докладніше див.: http://online.imcon.com.ua/report/49

1Дослідницький центр «Імідж-контроль» заснований в 2000 році. Спеціалізується на соціологічних опитуваннях і на всіх формах електоральних досліджень. Має всеукраїнську мережу інтерв’юерів. На базі центру розроблений інноваційний метод дослідження ExpressPoll. На сьогоднішній день центр має ексклюзивне право на використання цієї технології. Це дослідження було проведене за власний рахунок в рамках публічної презентації цього методу.


Константин Малеев,  online.imcon.com.ua/report/49


рейтинг: 18
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2020 Разработка: