О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Україна виживе коли буде єдиною. І для єдності потрібні фундаментальні речі з якими борються її вороги: МОВА, ВІРА, АРМІЯ!

 16-02-2020 14:37 


Україна виживе коли буде єдиною. І для єдності потрібні фундаментальні речі з якими борються її вороги: МОВА, ВІРА, АРМІЯ!

Але без підтримки Заходу нам не вдасться вистояти та дочекатись коли згинуть наші воріженьки. І ми їм ативно допомагємо згинути.

Головне втримати позіції на фронті та в тилу. Не допустити зраду.

Вона стала хитріша та підліша. А якщо ще з'ясується ,що її підтримали більше 70% виборців,то це буде виклик тільки для справжнього українського народу. Тому,що Захід тут ніяк нам не допоможе,навіть як що дуже цього захоче.

Не будуть демократії заважати зробити вибір курсу України. Хоч цей вибір був зроблений людьми в неадекватному стані .Тому ,що називати адекатними тих хто йде на вибори з картинкою вмонтованою за допомогою масованої брехні просто злочин.

Але....Британія вже знає,що тим хто йшов на референдум по виходу з ЄС кожному буквально вкладена інформація яка каже: ми годуємо весь ЄС! Кажи "так" виходу"! Їх, британців, просто зробили.

Не чесно , по злодійски підло обвели круг пальця. Але ж дороги назад немає. Підла справа зроблена. Можна сз впевненністю сказати,що як що зараз провести опитуванння чи жалкують вони про свій вибір,то більшість скажуть що так. Згадаємо скільки було сказано в Україні про те ,що Донбас годує всю Україну! Рокаами!

І тому там були такі настрої. Робили це вороги України які потім привели російсько-фашистські війська.

Єднаємося і поборемо!


Микола Дніпрянський


рейтинг: 20
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2020 Разработка: