О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Після російської окупації і анексії Криму він швидко з туристичної Меки перетворився на військову базу ЗС РФ

 15-04-2019 15:23 

Кремлівська пропаганда багато років лякала жителів Криму тим, що якщо Україна стане членом НАТО, то на півострові буде створена натівська військова база.

Насправді саме після російської окупації і анексії Криму він швидко з туристичної Меки перетворився на військову базу ЗС РФ, на якій, за багатьма свідченнями, вже розташована ядерна зброя. Вот вам і усе ліцемірство і брехливість російської пропаганди.

І гірше від цього стало лише мешканцям півострова, які за кілька місяців туристичного сезону раніше встигали заробити чималі гроші. Зараз цього немає і вже ніколи НЕ буде.

Навіть російські туристи віддають перевагу Таїланду, В'єтнаму, Індії, Єгипту, Туреччині, Чорногорії, Хорватії та іншим країнам. Врешті-решт є Краснодарський край, хоча там доволі дорого...

А українці після отримання безвізу віддають перевагу новим напрямкам і різновидам відпочинку і туризму. Крим завжди був дотаційним, а після його окупації РФ фінансовий і матеріальний тягар забезпечення його мешканців практично повністю ліг на мешканців РФ, причому навіть тих, хто ніколи там не був і ніколи не зможе туди поїхати.

Мета захоплення Криму була тільки одна: щоб путін міг увійти в новітню історію РФ як "собіратєль русскіх зємєль..." Звісно, що доля пересічних жителів півострова його абсолютно не цікавить!!!


Олесь Соломко


рейтинг: 13


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2019 Разработка: