О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Журналіста «Gazeta Wyborcza» Томаша Сурдела побила венесуельська поліція

 15-03-2019 14:03 

Кореспондента Гети Виборгчої Томаша Сурдела, який кілька місяців висвітлює політичне сьогодення Венесуели, побила венесуельська поліція, пише «Gazeta Wyborcza».

Пізно ввечері він їхав машиною по району Каракаса «Бело Монта» і його затримала група людей в чорному, котра була озброєна до зубів.

Так «люблять» вбиратися відділи FAES (спеціальні відділи, які фанатично віддані президенту Ніколасу Мадуро). Попросили документи. Потім довго з кимось говорили по спеціальному зв’язку, напевно для того, щоб не помилитися.

А потім сказали вийти з машини, буцімто мають до нього декілька питань. Але питань не було. Коли Томаш вийшов з машини йому одягли на голову мішок і почали бити. Били чимось дуже твердим, скоріше за все прикладами від автоматів. Били по обличчю і по ребрах.

Коли скінчили бити, стягнули мішок і Томаш побачив перед очима дуло пістолету. Один із нападників наказав тому, хто тримав пістолет, стріляти. Той сміючись натиснув на курок.

Пістолет не був заряджений. Всі чоловіки в чорному сміялись, потім сіли у військовий «Пікап» і поїхали, залишивши побитого на дорозі.

Томаш відразу ж зателефонував до свого венесуельського колеги, який є працівником швидкої медичної допомоги. Той приїхав і оглянув пана Сурделя. На щастя не було жодних переломів.

У подібний спосіб режим Мадуро не вперше «виховує» незалежних журналістів, як своїх так і закордонних, яких він всіх вважає шпигунами. Так само він «виховував» кореспондентів зі Швеції, Франції і США, не роблячи винятку навіть для жінок.

Томас Сурдела ще не вирішив, що робити далі. - Я повинен спочатку прийти в себе, - пояснює він.

Від себе можу тільки додати, що всім журналістам, котрі висвітлюють політичне життя в таких країнах, як Куба, Венесуела, Білорусь чи Росія, необхідно займатися фізичною підготовкою, а ще краще бойовими мистецтвами.

Переклав і підготував інформацію з «Gazeta Wyborcza»
Сергій Ушенко


http://wyborcza.pl/7,75399,24550577,dziennikarz-gazety-wyborczej-tomasz-surdel-pobity-przez-wenezuelska.html#nowaZajawkaGlownaMT#S.DT-K.C-P.1-B.2-L.1.duzy


Переклав і підготував інформацію з «Gazeta Wyborcza» Сергій Ушенко,  wyborcza.pl/7,75399,24550577,dziennikarz-gazety-wyborczej-tomasz-surdel-pobity-przez-wenezuelska.html#nowaZajawkaGlownaMT#S.DT-K.C-P.1-B.2-L.1.duzy


рейтинг: 29
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2019 Разработка: