О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Київ вшанував Героїв Небесної Сотні

 21-02-2019 11:54 

День вшанування Героїв Небесної Сотні в Україні відзначають щорічно 20 лютого, згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року “Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні”.

20 лютого 2019 року, у п’яті роковини масових розстрілів у центрі Києва, на столичному Майдані Незалежності та на Алеї Героїв Небесної Сотні відбулися заходи із вшанування пам’яті героїв, які загинули під час Революції Гідності. Захід розпочався о 6-й годині вечора на Майдані. Людей було не багато, а атмосфера заходу була тихою та спокійною, бо ж усі прийшли з єдиною метою – вшанувати пам’ять померлих героїв, які віддали життя за незалежність та суверенність України. Для уникнення можливих провокацій, окрім патрульних поліцейських, на заході працювали експерти з «Поліції діалогу». Як пояснив один з поліцейських, завдання підрозділу - усунення конфліктів не силою, а словом.

А біля Жовтневого палацу та на Алеї Небесної Сотні люди покладали квіти і згадували події п’ятирічної давності. Міністр культури України Євген Нищук підкреслив, наскільки важливим є цей день для України і наскільки важливо зберегти та вшанувати пам’ять про загиблих українців. Також, Нищук пообіцяв, що в найближчому часі буде збудований музей Небесної Сотні, який стане платформою для майбутніх досягнень України.

Заходи закінчились урочистою й яскравою церемонією запалення 107 прожекторів («Променів гідності»), що символізують душі Героїв Небесної Сотні.Єгор Жуков


рейтинг: 43
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2019 Разработка: