О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


ПИСЬМЕННИК, ЯКИЙ РЯТУЄ ЛЮДЕЙ. МАЙЖЕ РЕЦЕНЗІЯ

 03-08-2017 12:05 

Ах, як неймовірно розкидала військова агресія Росії різних людей з різними долями по Україні! Які несподівані внутрішні ресурси й таланти стресові, незвичні обставини відкривають у людях!

Знайомтесь: Олександр Олійник –працівник пожежної охорони. Він народився у Краматорську й має дві вищих освіти: першу здобув у Харківському державному технічному університеті радіоелектроніки (радіотехніка), другу – в Академії цивільного захисту України (за фахом «пожежна безпека»). До початку воєнних дій на Донбасі Олійник служив у підрозділах пожежної охорони МВС, МНС, ДСНС Донецьку. У 2014 році залишився вірним присязі і був передислокований для подальшого проходження служби до Маріуполя.

Писати почав - – для себе, щоб виплеснути емоції і міркування, зазначає пан Олександр. Несподівано для себе, для своїх рідних і колег у 2016 році він перемагає I регіонального конкурсу літературної творчості «Кальміюс». Варто зазначити, що перемогу він здобув за перший, дебютний роман «Денний звук». «Я не змінив професію, - далі займаюся дослідженням і дізнанням пожеж», пояснив О. Олійник. Як розповідає видавець (видавництво «Кальварія») Ксенія Мацкевич, «видавці-члени журі конкурсу відзначили цей твір і запропонували пану Олійнику видати цей рукопис книжкою. Обкладинку до видання створила відома ілюстраторка Надія Кушнір (Надьожна), а редактором стала знана українська письменниця Наталка Шевченко».

Восени 2017 року Олександр Олійник презентуватиме свою першу книжку на Форумі видавців у Львові.


Богдана Костюк




рейтинг: 22
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: