О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Полювання на невловимого „Джо-Ігоря”

 10-03-2009 11:52 

Нарешті аморфна влада за допомогою неймовірних потуг силових структур, очолюваних щойно призначеним головою СБУ, спромоглася затримати славнозвісного суддю Ігоря Зварича, за деякими відомостями аж у себе вдома. Головні ознаки нашого часу, а саме: нахабність, безсоромність і безкарність можновладців, вже давно значно подолали межу здорового глузду. Бо з якого рожна спала в розпечену голову судді думка пояснити природу знаходження значної суми іноземних грошей в його службовому кабінеті звичайною українською традицією - посіванням грішми щойно збудованого або відремонтованого приміщення. Можливо він розраховував на те, що останнім часом в суспільстві поширюються тенденції до повернення історичних традицій і звичаїв українців в побут та суспільне життя і його недолуге пояснення буде співзвучне цим новомодним течіям? Невже настільки можна втратити відчуття реальності, щоб зухвало розраховувати на порозуміння та виправдання у такий спосіб і врешті решт наплювати на суспільну думку, маючи її носіїв, тобто нас з вами, за „лохів”? Як на мене, це свідчить про те, що влада на вісімнадцятому році незалежності, коли вже виросло друге покоління бомжів, що порпаються в смітниках у пошуках джерел існування, взагалі втратила обличчя, призначаючи таких ділків від правосуддя на довічні посади і надаючи їм право карати та милувати відповідно до своїх збочених уявлень та світоглядів, не керуючись верховенством права та законів. Можна собі уявити скільки несправедливих вироків виніс цей горезвісний правник, скільки поламав людських доль і життів. Якщо вже призначати на ключові посади керівників з політичних міркувань, а не з міркувань професіоналізму та фаховості, то хоч призначати вже тих, хто найменше шкоди принесе суспільству!

А що ж то буде далі з нашим „героєм”? Слід припустити, що в абракадабрі його зарозумілих пояснень проклюнеться натяк на огріхи тих, хто його призначав на посаду, а це вже небезпечно. Тому й потрібно його охороняти у новому „курнику” пильніше, ніж охороняли відомого російського бізнесмена, бо у деяких причетних до цієї справи посадовців, що перейматимуться своєю подальшою долею, спокуса заставити його припинити „квохтання” у „курнику” буде занадто сильною. А якщо й справді відбудеться суд і буде надано „катюзі по заслузі”, то це буде чи не найперше торжество справедливості в країні, і це доведе нам усім, що наше просування до дійсно демократичного суспільства не безперспективне і матиме подальший розвиток.


Олександр Небайдужий


рейтинг: 22
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: