О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Прем’єрське зізнання

 06-03-2009 15:37 

Дивно, чому наша Прем’єрка Юлія Тимошенко така відверта та така мила з іноземними журналістами. Зокрема це стосується французьких ЗМІ. Можливо, це пов’язано із тим, що вона просто одягається у їхнього дизайнера Луї Вітона, тому і не може собі дозволити хамити чи невдало жартувати стосовно політичної та економічної ситуації в Україні.

Перебуваючи у Франції з робочим візитом, Юлія Тимошенко дала низку інтерв’ю. Наприклад, газеті LA CROIX. Там у неї розпитували як Україна шукає шляхи входження до НАТО та Європейського Союзу. Напевно, ЄС вирішив пожартувати таким чином – подивитись на одного із керівників країни, яка стоїть на крок до повного провалу. Мало того – вони хотіли вникнути чим же там займаються ці керівники, і як вони розповідатимуть жителям Євросоюзу на скільки їм погано живеться саме через те, що Україна не у їх альянсі.

Юлія Володимирівна сказала французам, що наша держава до ЄС та НАТО збирається, але є кілька аспектів. Але вони, ці аспекти, жодним чином не пов’язані, із звільненням Міністра закордонних справ Володимира Огризка. Прем’єрка дала усім зрозуміти, що входження України до подібних світових угрупувань – це справа не одного чиновника, а усіх міністрів держави. Втім є деякі негаразди. І вони стосуються нас – українців. Єдності щодо вступу України в НАТО немає серед населення, каже французьким журналістам Тимошенко. Лише 30% нашого брата підтримують вступ до НАТО. Але і цього мало – пані Тимошенко не посоромилась зізнатись, що єдності щодо вступу України в НАТО теж немає. І не гаючи ані хвилини Прем’єрка згадала, що саме з Німеччиною та Францією потрібен діалог. Мовляв, я ж тут не просто так сиджу и добре знаю що і як вам сказати ...

Продовжуючи тему того самого НАТО, Юлія Володимирівна сказала, що Україна на стільки хороша та повноцінна держава світу, що вона не може залишатись осторонь великих систем безпеки. Тому з одного перейшла і до іншого – стосунків з Росією. Вона дуже добре усвідомлює, що політика ЄС – це стосунки у трикутнику Україна - ЄС – Росія. Тому пані Тимошенко готова шукати гармонії в енергетиці та в індустріальному секторі. Будемо подивимось ...


Оксана Денисюк, Мрійниця


рейтинг: 60
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: