О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Говорити – не робити

 05-03-2009 11:18 

Самовпевненість найголовнішої жінки України немає ніяких меж. Але усю свою яскраву самозакоханість та пиху вона не нам демонструє – наші нерви вона береже. Річ у тім, що французькій газеті LE MONDE наша Прем’єрка впевнено заявила, що їй ніщо не зможе завадити стати Президентом України. Перше, про що ми можемо подумати: „А звідки то вона знає?” Адже на вибори вона піде одна, а ми то усі, і всі ми зібрались голосувати „проти всіх”. Тому підтримкою кого чи чого вона заручається? Це таємниця оповита суцільним мороком. Але Юлія Володимирівна з упевненістю сказала, що для її майбутньої перемоги на президентських виборах, підтримка Москви ні до чого.

Але Прем’єрка не випустила чудової нагодити погладити страшного звіра в обличчі Росії по шерсті. Вона зізналась французьким журналістам, що раніше її позиція стосовно Російської Федерації була досить таки агресивною. Незважаючи на те, що частенько Росія веде себе некоректно по відношенню до нас, тобто України, але і на це можна закрити очі. Наприклад, Юлія Володимирівна для себе чітко визначила – на провокації та загрози можна реагувати палкими обіймами. Це замість можливих конфронтацій та агресій. Що можна прочитати між цих рядків – невідомо. Але усе вкотре нагадує просту життєву українську істину – говорити – це не робити. Тому то наші політики так гарно говорять ... роками.

Розповіла Тимошенко французам і про те як і чим можна оздоровити Україну. Звісно ж – собою! Вона переконана, що чим швидше відбудуться президентські вибори, тим швидше можна буде подолати нестабільність у державі. Мовляв, тільки її прихід до державного керма виведе нас з політичної та фінансової нестабільності. Принаймні одне тепер можна сказати з упевненістю – надлишком скромності наша Прем’єрка не страждає.

І на завершення, після таких заявок, Юлія Володимирівна руйнує міф про те, що між нею та Президентом Віктором Ющенко існує ненависть. Що ви, нічого подібного! Просто для того, щоб усе зрозуміти, не потрібно робити висновки з останніх подій. Вона радить проаналізувати все українське політичне життя ще з 2005-го. Тимошенко каже, що її дії та вчинки демонструють одне – вона з першого дня була готова підтримати кандидатуру Президента на другий термін. Але тільки за однієї умови – якщо демократичний табір виконає обіцянки, дані народу. А поскільки нічого подібного не відбулось, то ... тепер лад у країні наведе вона, а підтримувати чинного Президента вона не збирається. Хіба це пахне ненавистю? Ні – жодним чином, це просто чергова розмова. А от коли справа до дій та роботи дійде, тоді і побачимо.


Оксана Денисюк, Мрійниця


рейтинг: 86
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: