О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Мільйонні пільги депутатів

 03-03-2009 08:57 

Знову, вкотре і який раз Глава Секретаріату Президента закидає камінням Прем’єр-міністра Юлію Тимошенко. Цього разу це стосується особливої публічності та роздутості довкола зменшення заробітної плати чиновникам, які працюють в органах державної влади. Віктор Балога каже, що зі сторони уряду нічого про це тільки говорити – пора було б і ділом зайнятись. І це при тому, що для економії бюджетних грошей треба зовсім мало. І для того, аби зменшити розміри посадових окладів чиясь підтримка зі сторони Юлії Тимошенко взагалі не потрібно.

І тут раптом пан Балога ще ширше відкриває нам очі на усі урядово-фінансові справи. Кабмін здатен сам собі скоротити зарплату. Мало того – уряд може почистити гаманці керівникам інших державних установ, а також народним депутатам. Пов’язано це із тим, що щомісячна плата народних обранців на пряму пов’язана до міністерських окладів. Говорять про це на стільки багато, що у нас вже встигло скластись враження, що економити гроші державної казни – справа не з простих. А інколи нам здається, що це взагалі нереально – собі, коханим, урізати фінанси депутати не в змозі – це занадто героїчний для них вчинок. Балога ж так не вважає і каже, що для економії державних коштів достатньо ухвалити урядову постанову. Але Глава Секретаріату Президента переконаний, що не кожен чиновник готовий підпиляти гілку власного матеріального благополуччя. І що найцікавіше – говорить, що сам то він готовий до зменшення зарплатні, але ... конкретики традиційно мінімум.
Балога відкриває нам очі й на іншу сторону медалі. Юлія Тимошенко грозилась заблокувати парламентську трибуну, якщо до порядку денного засідання Верховної Ради не буде внесено питання про скасування депутатських пільг. Віктор Балога розуміє це як черговий піар-хід, який покликаний відвернути нашу увагу від справ економічних у державі. Мало того – такі дії БЮТу вказують на ще один неприємний для нас факт – відсутність коаліції. Мовляв, якби більшість у нас була, то не було б проблем із порядком денним. Теж правдиво, як не крути.

Розмови довкола зменшення зарплати депутатам, довкола урізання їм пільг і усього іншого точаться роками. На собі ж наші політики роблять собі ж піар, хизуються незрозуміло чим і навіщо. Нас цим не здивуєш і не залякаєш – ми просто мирно чекаємо новини – коли наші високо посадові будуть заробляти стільки ж, скільки і ми, або покажуть на скільки їх „обрізали”.


Оксана Денисюк, Мрійниця


рейтинг: 56
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: