О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Необхідно протистояти загрозам суверенітету України – Трамп

 20-09-2017 00:10 Ми повинні відстоювати повагу до кордонів і повагу до культури та мирної взаємодії, заявив президент США на Генеральній асамблеї ООН.

Трамп: Потрібно спільно боротися з тими, хто загрожує нам хаосом


Необхідно відвести загрозу від суверенітету всіх держав - від України до Південно-Китайського моря, заявив президент США Дональд Трамп під час свого першого виступу на Генеральної асамблеї ООН у Нью-Йорку.

"Необхідно захищати свої країни, їх інтереси і майбутнє, необхідно відхиляти загрози суверенітету, від України до Південно-Китайського моря, ми повинні відстоювати повагу до кордонів і повагу до культури та мирної взаємодії", - зазначив глави Сполучених Штатів.

Також Трамп заявив про те, що країнам-членам ООН не варто сидіти склавши руки перед загрозою війни, передає "Європейська правда".

За його словами, режими, які порушують усі принципи, на яких тримається міжнародна організація, є бідою для планети.

"Якщо численна праведна більшість не буде виступати проти зловісної меншини, тоді переможе зло", - заявив президент США.

Трамп також зазначив: "Як і планували засновники ООН, потрібно діяти спільно. І спільно боротися з тими, хто загрожує нам хаосом, безладом і терором".


Читайте також: Питання звільнення заручників Кремля обговорять на сесії Генасамблеї ООН – Порошенко


В рамках 72-ї сесії Генеральної асамблеї ООН у Нью-Йорку в штаб-квартирі ООН почалися загальнополітичні дискусії на вищому рівні за участю глав держав та урядів.

Україну на генеральних дебатах буде представляти президент Петро Порошенко. Очікується, що він звернеться до Генасамблеї в середу, 20 вересня, орієнтовно о 18:45 за київським часом. Він зосередить увагу, зокрема, на російській агресії проти України, а також на необхідності введення миротворчої місії ООН у Донбас.


https://dt.ua/POLITICS/neobhidno-protistoyati-zagrozam-suverenitetu-ukrayini-tramp-254589_.html


рейтинг: 28
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: