О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Куля у скроню

 03-12-2008 19:15 

Депутати вирішили, що перший крок до боротьби з економічною кризою – це економія. І вони навіть готові економити на собі. Лідер фракції БЮТ Іван Кириленко заявив, що варто було б скоротити видатки „на себе коханих” на третину. Тільки вдумайтесь – це дозволить зекономити аж 180 мільйонів гривень. А раніше до цього додуматись не можна було? Точно куля у скроню. Виходить, що до цього нашим депутатам ніде не тиснуло від того, що ми їх годували, давали можливість кататись на крутих автомобілях та жити у шикарних апартаментах. Хоча, що таке 180 мільйонів? Ми і без цього добре розуміємо, що наші парламентарі кризу на своїй шкурі навряд відчують.

Іван Кириленко також заявив, що було б не погано усім депутатам стати під один наш прапор і боротись за добробут українців. Ось вам і приклад – розрулити колапс у банківській системі може тільки Верховна Рада. Але вона то не працює, бо ніяк не можуть вирішити що ж ото робити. Річ у тім, що підзвітний Національний Банк саме Верховній Раді, а виходить, що зараз звітувати реально немає кому. Разом із тим говориться, що підготовлено аж 50 антикризових депутатських та урядових законопроектів, але приймати їх реально нікому. Ні в року хлопці працюють....

Думають депутати та чухають собі потилиці, бо і безробіття у нас росте. Адже усім добре відомо, що один відсоток безробітних дає аж 6% злочинності. Разом із тим Кириленко не забуває і про той факт, що з кадрами в Україні реальна проблема. При чому з кадрами саме на державних службах. Тепер хочеться поцікавитись, як ці люди, яких колись називали професіоналами, взагалі потрапили до лав державних службовців? Дійсно, люди то ніби є, і роботу ніби-то вони виконують, але насправді ж нічого не робиться, бо не знають як з проблемою боротись. Єдине чим професіонально займаються наші чиновники, так це розкладають пасьянс „Павук” у себе на комп’ютері. Але і це при умові, якщо вони його знайдуть у себе на робочому місці. Ось так і живемо.

В увесь цей безлад на фоні того, що єдину галузь, агропромислову, яка приносить чистий прибуток до державного бюджету, затоптали у багно, проїхались зверху трактором, а потім ще й плюнули, аби родило добре. А наші депутати живуть собі у своє задоволення на невідомій планеті, де ані кризи, ані проблем, ані безробіття. Бо хіба може тверезомисляча людина прогнозувати бюджет на наступний рік і вказувати там, що зарплату у 2009 році треба збільшити на 35%. Чергова куля у скроню.

Цікаво, на скільки патронів обойма у цього їхнього пістолета? Чи вистачить тих куль на усіх, і головне – щоб любі депутати і про себе не забули ...


Оксана Денисюк, Мрійниця


рейтинг: 40
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: