О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Широкоформатний парламент

 02-12-2008 12:38 

Все. Стоїть жирна крапка. Наші парламентарі втомились воювати, дискутувати та, як би це дивно не звучало, нічого не робити. Сьогодні звучать гучні заявки про те, що люди навіть готові свої повноваження скласти тільки, аби досягти широкого об’єднання в парламенті. Принаймні про це говорить віце-спікер, депутат від БЮТ Микола Томенко. Він переконує, що його блок готовий до дискусії щодо посад в уряді, щодо президії Верховної Ради та навіть готовий віддати комусь крісло Прем’єрки. Мало того, на такі дії і вчинки БЮТ йде виключно заради одного – боротьби з економічною кризою в країні. Це ж треба, невже вони там нарешті усвідомили, що вона (та сама криза) у нас є? Бо щось пригадується тільки одне – чітке завіряння у парламенті, що криза Україну мине. Судячи з усього, нічого подібного.

Цікавий і той факт, що БЮТ бачить широку-прешироку коаліцію без себе. Тобто, вони добре розуміють, що з ними інші працювати не дуже поспішають, тому змушені БЮТівці заманювати депутатів з інших партій та фракцій до роботи саме своїми посадами та мандатами. Цікавий підхід, хіба ні? Просто Юлія Тимошенко востаннє звернулась до „Нашої України” з проханням відновити демократичну коаліцію. Те саме вона просить і у Президента, щоб той хоч якось допоміг навести лад у Верховній Раді, аби їхні хлопці до справи взялись. Тепер БЮТ запрошує до своєї коаліції і Блок Литвина, називаючи таке утворення „формат трьох”. Вже згаданий раніше Микола Томенко озвучує й інший, не менш цікавий, формат – „чотири з половиною фракції”. Тут мається на увазі, що шикороформатна коаліція буде без „Нашої України”.
Такий поділ у Верховній Раді на „своїх”, „чужих” і „нейтральних нероб” відкладає створення демократичної коаліції у нас в парламенті ще у довший ящик. Микола Томенко говорить, що нам усім вже давно потрібне утворення не з 226 чи з 230 голосів. Мовляв, треба на багато більше, бо така купка депутатів не виведе Україну з фінансової скрути і не зможе нормально працювати в таких екстремальних обставинах, які ми маємо сьогодні. Хоча, насправді то ми маємо цілих 450 нероб. І у яку б коаліцію вони не групувались, щоб вони не вигадували і як би не старались прикриватись гуманними помислами, ні о чого те не приведе!

Ми не віримо, то у що ж вірять наші творчі шикороформатного парламенту?Оксана Денисюк, Мрійниця


рейтинг: 29
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: