О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Газові радощі

 08-01-2009 12:02 

Україні, та де там - усій українській владі, є чим пишатись. Якщо до 8 січня 2009 року наша держава залежала від усіляких там Європейських Союзів, НАТО, ООН чи Росії, то тепер ми показали, як можемо ефектно на усіх покласти. Що і зробили. До сьогодні ми думали, що з нами буде, коли подорожчає нафта, а нині чорне золото росте в ціні через наші "прибамбаси" і "викрутаси". Якщо раніше ми хвилювались хто і що зробить чи скаже і яким чином це вплине на наше майбутнє, то сьогодні історію на всю Європу створюємо ми.

І вина тому (чи як хочете - причина) знову блакитне паливо з Росії. Російська Федерація в обличчі заступника голови правління ВАТ "Газпром" Олександра Медвєдєва взагалі (м’яко кажучи) у шоці - поведінку України в них пояснити не можуть.

Ремарочка для Росії - у нас таке поводження влади з нами ж теж ніхто не розуміє.

У ще більшому шоці європейці. Вони кажуть, що якщо дві "братcькі" держави не вирішать усе між собою, то це питання буде підійматись на найвищому політичному рівні. Принаймні так грозиться прем’єр-міністр головуючої в ЄС Чехії Марек Тополанек.

Дійсно, європейцям є чого турбуватись - їм грітись треба, а в них газ крадуть. Для них -8 це паніка суцільна. Це перше. А друге - їм байдуже, хто винен у тому, що у їх домівках немає тепла - Україна чи Росія. У принципі, в світлі цих подій, вже обидві ці країни втратили репутацію остаточно.

Натомість в нашого уряду все спокійно. Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко зробила черговий хід конем - поїхала до Європи і там всіх запевнила, що Україна нічого не краде в заможніх європейців, бо за роки злиденності навчилась добре економити. Тому ми наекономили собі газу, коли тепло було - і це перше.

А друге - хіба ЄС не знає, що Україна забезпечує свої потреби природним газом власного видобутку. Саме на цьому наголосила Юлія Тимошенко, коли зустрічалась з Президентом Єврокомісії Жозе Мануелем Баррозу. Вона йому пообіцяла, що як тільки Росія відновить постачання газу для країн Європи, то так Україна і почне його безперебійний транзит.

Здається, коло замкнулось. Але чим далі, тим більше клубок із заплутаними нитками набирає обертів в руках. Чиїх? Тих самих, які грають нами, як ляльками-маріонетками.


Оксана Денисюк, Мрійниця


рейтинг: 51
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2020 Разработка: