О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Коса та камінь

 25-12-2008 18:57 

Здавалось, що Партія Регіонів та БЮТ ніколи ні в чому не дійдуть згоди, консенсусу та порозуміння. Певно, ми були про них гіршої думки, бо у чомусь таки вони дійшли згоди – зокрема, у тому, що Ющенку треба шукати іншої роботи. Звільнити його вирішили на повному серйозі, каже депутат від БЮТ Сергій Соболев. Він же стверджує, що до такого дійшла і більшість їх опонентів з Партії регіонів. Власне ці політики усвідомили, здавалось би нереальну річ - Ющенко не здатен працювати з будь-яким головою Кабміну. Якщо проаналізувати це судження, то виходить, що БЮТівці та Регіонали зійшлись в одному – в образі на Президента, який постійно незадоволений роботою другої гілки влади. Це точно нагадує сварливу і вічно незадоволену дружину та вічно п’яного та смердючого чоловіка. Між собою вони ділять сорок п’ять квадратів „комуналки” та спільно нажите (щоправда до них) майно.

Спершу Партія Регіонів говорила про те, що навесні було б непогано провести дострокові вибори не тільки парламентські, але і президентські. А на днях регіонали так собі подумали, що до їх бажання та пропозиції може приєднатись і БЮТ. Адже білосердешні взагалі висувають ультиматум Президенту – Ющенко має погодитись внести подання на відставку голови Національного банку Володимира Стельмаха. У противному випадку, потрібно терміново оголошувати дострокові вибори Президента. І при цьому якнайшвидше – наприклад, у березні.

У тому, що БЮТ сам собі, а точніше своїй „господині” підпише смертний вирок, впевнений „регіонал” Володимир Сівкович. Він каже, що їх інтереси з БЮТ співпадуть і якщо вони погодяться на подвійні вибори десь у травні чи червні. Щось з датою трошки досі неясно, власне, так само, як і незрозуміло як ці речі будуть відбуватись з конституційного боку. Річ у тім, що такі речі, як „два в одному”, тобто одночасне проведення виборів до Парламенту та обрання нового керівника держави, наразі законно провести нереально, адже такого ніде ніхто ніколи не передбачав. Натомість пан Сівкович каже, що то нічого, що закону такого немає – от, Ющенка обирали взагалі у третьому турі, а такого не передбачено в жодному законодавстві.

Тому виглядає це так, що ображені „коса” та „камінь” вже не будуть сваритись між собою і з’ясовувати хто винен і що робити. Вони, одвічні опоненти, вирішили знайти одного такого „крайнього”, позбавити його влади, а свіжі та прибуткові робочі місця-крісла поділити між собою. Варіант? Ще й який! А законодавчу базу вони під себе підгонять, що перший раз? І усе це вони роблять замість того, щоб ту саму законодавчу базу хоч якось, хоч трішечки наблизити до людей – простих смертних, яким хочеться завтра жити все ж таки краще, аніж сьогодні.


Оксана Денисюк, Мрійниця


рейтинг: 62
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2020 Разработка: