О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


VENSEREMOS!

 23-11-2013 16:01 

Європейські Майдани у Києві й інших містах країни продемонстрував бажання дуже багатьох українців, незалежно від місця проживання, повернутися додому – в Європу. Наразі, більшість демонструє цю готовність у соціальних мережах і блогах, оскільки чисельність майданів незначна. Вочевидь, частина людей ще не оговталась від зміни зовнішньополітичного курсу, частина зберігає сили на неділю, а частина і далі сподівається, що за них хто-небудь і помітингує, і європейський шлях державі проторує. Так от, цій останній частині хочу повідомити: за ВАС ніхто не постоїть і замість ВАС ніхто в Європу Україну не поверне!

Абсолютно згодна зі своїм товаришем і колегою Єгором Соболєвим: європейська інтеграція – це пряма дія громади, як це прийнято в європейських суспільствах. Згодна з політологом Павлом Жовніренком: європейська інтеграція – це відстоювання своїх принципів у межах закону і це водночас повага до людей, які міркують інакше. А відтак, їх треба переконати у правильності своїх рішень. І наразі неважливо, якою мовою розмовляють ті українці, які готові захистити свій європейський вибір – українською, російською, кримськотатарською, - оскільки найголовніше повернути Україну на європейський автобан, вважає Жовніренко.

А відомий політик і громадський діяч Олег Рибачук, стоячи у суботу зранку на столичному Майдані, вельми переконливо пояснював, у чому для кожного українця і для усієї держави полягає перевага євроінтеграції: від підвищення стандартів життя і модернізації виробничих потужностей – до створення системи контролю громадськості над діями політиків і чиновників.

І насамкінець: усім киянам, кому реально болить майбутнє України, пропоную у неділю 24 листопада власною присутністю підтримати європейський шлях України – це дорога до нашого спільного дому!


Богдана Костюк
рейтинг: 21
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: