О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


День захисника України: тест на політичну толерантність

 12-10-2019 17:08 

Невпинно насувається свято Покрови, віднедавна – державна свято, день захисника України. І так само невпинно насуваються акції, які традиційно влаштовують цього дня представники правих сил.

Щоправда, цього року 14 жовтня відбудеться, сказати б, у розширеному форматі, і хіба що ВО «Свобода» «не поступиться принципами» і проведе традиційний Марш націоналістів (хода від пам’ятника Т. Шевченка центром Києва) та концерт патріотичної пісні по закінченні ходи.

А вже о 16 годині у тому ж парку Шевченка біля постамента Кобзаря зберуться ветерани, громадські активісти і окремі політики на марш проти капітуляції, тобто, проти підписання сумнозвісної «формули Штайнмаєра» та планованого відведення підрозділів ЗСУ з нинішніх позицій на Донбасі. При чому, судячи зі слів моїх знайомих бійців і ветеранів. Саме розведення сил турбує їх найбільше. Проти цього вранці 14 жовтня під офісом президента України відбудеться пікет, який проведуть мешканці прифронтових населених пунктів за підтримки волонтерів.

Власне, нинішня Покрова, чи то День захисника України, стане своєрідним тестом на політичну толерантність представників різних політичних сил: скжаімо так, якщо бойового офіцера, нині народного депутата (фаркція «Європейська солідарність») Михайла Забродського я прекрасно уявляю поруч з екс-депутатом, засновником Правого сектора, очільником Української добровольчої армії (УДА), бойовим командиорм Дмитром Ярошем – то перебування поруч з попереднім президентом України, нині народним депутатом Петром Порошенком лідера Національного корпусу, одним із засновників полку спецпризначення НГУ «Азов», також екс-народним депутатом Андрієм Білецьким уявляю гірше.

Але тим більш важливо, що ці люди, з таким різним життєвим досвідом, різними політичними поглядами підуть в однійц колоні, забувши (бодай на якісь пару годин) про наявні політичні розбіжності.

Як філософськи питає мій знайомий, за спиною в якого рух футбольних ультрас, барикади Майдану і палаючі степи Донбасу – «а раптом при нинішній загрозі втратити державність політичні лідери України справді об’єднаються?!».


Богдана Костюк


рейтинг: 30
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2020 Разработка: