О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Місце Зеленського за гратами

 16-04-2019 15:29 

На Зеленського треба відкрити кримінальне провадження по ст. 109 ( Дії спрямовані на насильницьку зміну,чи повалення конституційного ладу,або захоплення державної влади) ч.3 Кримінального Кодексу України.

У зв’язку з тім фактом що ще 1 листопада 2016 року у мережі Інтернет у вільному доступі з’явився трейлер сумно відомої ганебної політичної комедії «Слуга народу 2», випущений підконтрольною Зеленському студією «95-й квартал».

У відеоролику головний «герой» президент Голобородько якого грає Зеленський розстрілює всіх депутатів Верхової Ради. Відеоролик вже побачили мільйоні користувачів Інтернету, і цей ролик вже давно став спільно(та сумно) відомим. Відеоролик відкривається на клик «Зеленський розстріляв Верховну Раду».

Відеоролик оспіває дії «героя» Зеленського президента Голобородька із антиукраїнського серіалу «Слуга народу» по фізичному знищенню всього складу Верхової Ради України.
Відеоролик безумовно є публічним закликом до насильницької зміни конституційного ладу в Україні, пропагує через кіномистецтво( під прикриттям кінокомедії) дій по звірячому поваленню конституційного ладу в Україні та захопленню влади.

Дії по випуску та розповсюдженню у мережі Інтернету відеоролика були вчинені Зеленським в складі організованої групи та підпадають під дію статті 109 ч.3 Кримінального Кодексу України.

Крім того дії Зеленського підпадають під дію статті 300 (Ввезення,виготовлення, або розповсюдження творів,що пропагують культ насильства і жорстокості, расову,національну та релігійну нетерпимість та дискримінацію) ч.3 Кримінального Кодексу України.

Відеоролик зо звірячому розстрілу «президентом» Зеленським» всіх депутатів Верхової Ради, у тім числі жінок незалежно від політичній, антиконституційній складової, є пропагандою насильства та жорстокості через розповсюдження кіно та відео продукції яка пропагує культ насилля і жорстокості.

Місце Зеленського за гратами. Слава Україні. Смерть ворогам!

Геннадій Логвиненко


рейтинг: 24


<<Вернуться в раздел

Комментарии
Гость але ж 2019-04-18 09:28:58
  qualis artifex pereo!
  0   |   0  
Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2019 Разработка: