О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Заручникам її амбіцій присвячується

 27-02-2009 14:42 

Одна справа миритись із тим, що ми стали заручниками власної країни і тих людей, що стоять у її керма. Ми навіть десь змирились з тим, що не тих вибрали, що не на тих покладали великі надії і сподівання. До усього цього ми звикли ще задовго до того, коли політики ввели нас у стан постійного стресу, відчуття нестабільності та страху у завтрашньому дні. Ми навіть починаємо жити з кризою у голові і не помічати її. Але є одне, пробачити що зараз не зможе ніхто. Тепер ми заручники амбіцій, чиїхось переконань, бажань та устремлінь. Мало того – ми змушені танцювати дикі і дурнуваті танці під ту музику, за яку платять. А суми там не дитячі.

Юлія Тимошенко, та, яка несе із собою таке величне (на перший погляд) звання Прем’єр-міністра заради підтримки на майбутніх президентських виборах готова завести країну у глухий економічний кут. Уряд з усіх боків шпигують звинуваченнями про відсутність єдиного антикризового пакету, про стрімке падіння темпів виробництва на тлі зростання негативного торговельного сальдо. А вони там усе собі на вус мотають, а до дій навіть і не думають вдаватись. Мало того, якщо вдатись у аналіз цьогорічного бюджету, то складений цей закон у найкращих традиціях передвиборчої боротьби. Усе розгрібати, вигрібати, але тільки не загрібати буде наш вітчизняний бізнес! А причина одна – її амбіції.

Економісти вже не бояться говорити про те, що реальні доходи бюджету будуть на багато нижчими від запланованих, а результат один – грошей бракуватиме, а отже уряд буде змушений включити чудо-машину – друкарський верстат, який штампуватиме гривню у небувалій кількості. Проте радості з великої кількості кольорових папірців не багато – гривня у черговий раз знеціниться, а показники інфляції округлять наші очі. Наприклад, минулого року інфляція склала 22,3%, а наш любий уряд прогнозував не більше 10%. Але ми знову закрили очі, змирились і пішли вперед.

Пішла вперед і Юлія Володимирівна. На цей рік її урядом заплановано зростання ВВП на 0,4%, але це ніяк не вкладається у головах економістів, які стверджують, що міжнародні рейтингові організації очікують взагалі падіння ВВП. І цифри там теж пристойні – цілих 14,4%. Може у нас якийсь свій шлях і свій метод виходу з кризи, але це скоріше нагадує гамування власних амбіцій Прем’єрки. На що вона розраховує – незрозуміло. Жертвувати економікою заради симпатії виборців – беззмістовно, адже голодний виборець за того, хто зробив його таким, голосувати ніколи не буде.


Оксана Денисюк, Мрійниця


рейтинг: 47
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: