О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Президент СКУ відвідає п’ять країн світу, де просуватиме українські інтереси на заходах ОБСЄ, Європейського Парламенту і ООН

 22-02-2018 17:03 


Президент СКУ відвідає п’ять країн світу, де просуватиме українські інтереси на заходах ОБСЄ, Європейського Парламенту і ООН
та на зустрічах з державними високопосадовцями і українськими громадами


Протягом 22 лютого – 7 березня 2018 р. Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій відвідає Австрію, Словаччину, Бельгію, Об’єднані Арабські Емірати та Сербію, де просуватиме українські інтереси на заходах Організації з Безпеки і Співробітництва в Європі (ОБСЄ), Європейського Парламенту і Організації Об’єднаних Націй (ООН) та на зустрічах з високопосадовцями міжнародних інституцій і держав світу та з українськими громадами з мережі СКУ.

Президент СКУ візьме участь у додатковому заході під час зимової сесії Парламентської асамблеї ОБСЄ (Відень, Австрія), в заходах Європейського Парламенту (Брюссель, Бельгія) та в заході Офісу ООН з координації гуманітарних ситуацій (Дубай, Об’єднані Арабські Емірати), де матиме тематичні виступи та обговорить актуальні українські питання з високопосадовцями міжнародних інституцій.

Українська тематика також буде в центрі уваги під час офіційних зустрічей Президента СКУ з урядовцями держав світу, а також з українськими громадами та їхніми Проводами в Австрії, Словаччині, Бельгії, Об’єднаних Арабських Еміратах та Сербії.

СКУ є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ має мережу складових організацій та зв’язків з українцями у 53 країнах. Заснований у 1967 р., СКУ в 2003 р. був визнаний Економічною та соціальною радою Організації Об’єднаних Націй як неурядова організація зі спеціальним консультативним статусом.





рейтинг: 31
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: