О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Світовий Конґрес Українців вшановує Героїв Небесної Сотні

 20-02-2018 18:44 

20 лютого 2018 р. українці всього світу будуть відзначати четверту річницю трагічних подій на київському Майдані незалежності, які жорстоко та безжалісно обірвали життя жінок і чоловіків, які своїм героїзмом привернули міжнародну увагу до України, забезпечивши, щоб український народ не залишився наодинці в боротьбі за демократичні цінності, основні права та принципи, котрі сповідує західна цивілізація.

Сьогодні ми продовжуємо спостерігати за розвитком нової України, в якій поважають основні людські права і панує верховенство права та яка реформується, модернізовується і протидіє корупції.

На жаль, гібридна війна Російської Федерації проти України майже щодня продовжує забирати життя мужніх воїнів та невинних цивільних, а широкомасштабна дезінформаційна кампанія має на меті дискредитувати Україну і її народ.

Нехай же жертовність Героїв Небесної Сотні, Героїв Революції Гідності та відважних захисників України, які зупиняють Російську Федерацію від просування на захід до Європи, будуть постійним нагадуванням про крихкість миру і безпеки та про важливість залишатись несхитними в забезпеченні виведення іноземних військ з України, включаючи деокупацію Криму.

“У цю річницю Світовий Конґрес Українців висловлює вдячність міжнародному співтовариству за його посилену та несхитну підтримку України, віддаючи належне пам’яті та перемозі Героїв та учасників Революції Гідності, зокрема Небесній Сотні,” - заявив Президент СКУ Евген Чолій.

СКУ є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ має мережу складових організацій та зв’язків з українцями у 53 країнах. Заснований у 1967 р., СКУ в 2003 р. був визнаний Економічною та соціальною радою Організації Об’єднаних Націй як неурядова організація зі спеціальним консультативним статусом.

рейтинг: 28
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: