О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Президент СКУ Евген Чолій здійснив візит до Люксембурга

 12-02-2018 17:40 

2 лютого 2018 р. Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій здійснив візит до Люксембурга, де мав зустріч з проводом та представниками Української громади в Люксембурзі “ЛУкраїнa” на чолі з Миколою Жаровим.

Президент СКУ представив діяльність СКУ в найбільш пріоритетних напрямках, якими тепер є підтримка України в боротьбі з російською агресією та просування її євроатлантичних і євроінтеграційних процесів. У ході зустрічі Евген Чолій ознайомився з нинішньою працею української громади, включно з потребами освітнього характеру, та обговорив подальшу співпрацю в просуванні актуальних українських питань.

Президент СКУ також мав зустріч з Почесним консулом України у Люксембурзі Клодом Раду, з яким обговорив ефективні шляхи представлення актуальних українських справ владними структурами Люксембурга.

Президента СКУ під час подорожі до Люксембурга супроводжував Заступник Директора Представництва СКУ зі зв’язків з міжнародними організаціями в Брюсселі Дмитро Панчук.

“Світовий Конґрес Українців буде і далі співпрацювати з Українською громадою Люксембурга “ЛУкраїнa” у просуванні її інтересів,” - заявив Президент СКУ Евген Чолій.


СКУ є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ має мережу складових організацій та зв’язків з українцями у 53 країнах. Заснований у 1967 р., СКУ в 2003 р. був визнаний Економічною та соціальною радою Організації Об’єднаних Націй як неурядова організація зі спеціальним консультативним статусом.

рейтинг: 32
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2019 Разработка: