О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


День українського добровольця

 13-03-2017 22:20 


З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, підвищенню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань 14 березня 2017 року в м. Києві проводяться урочисті заходи.

14 БЕРЕЗНЯ 2017 проводяться комплексні заходи з відзначення на державному рівні Дня українського добровольця, а саме:

14.00 - Урочиста частина із шикуванням батальйону НГУ ім. С. Кульчицького на Майдані Незалежності та виступи Голови Верховної Ради України, добровольців волонтерів, представників патріотичних організацій які формували перші добровольчі батальйони.

14.40 - Покладання учасниками заходу квітів до меморіалу Героїв Небесної Сотні;

15.00 - ВИСТАВКИ ТА ЗАХОДИ НА МАЙДАНІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ:


· Виставка - “Воїни. Історія українського війська” – це 20 розповідей про історію військових формувань на теренах України від часів Русі до сьогодення. Експозиція дає змогу зазирнути в минуле та подивитися, якими були однострої та зброя українських воїнів у різні історичні епохи. Світлини супроводжує інформація про тип військових організацій, чисельність і озброєння військ, методи воєнного мистецтва та найвизначніші битви.;

· Виставка волонтерських машин і перших машин – які забезпечували і забезпечують бійців на передовій волонтерською допомогою;

· Пластуни запрошують усіх бажаючих до складання пазлів «Історія України - Воїни».

16.00 - Освячення ікон в НЦДКС «Український дім» та передача представникам батальйонів, що на передовій;

17.00 - Вшанування загиблих покладанням квітів та запалення лампадок до світлини воїнів, що віддали життя за Україну в зоні АТО (біля Національного військово-історичного музею України).

Вшануй подвиги українських добровольців, приєднайся до заходів на Майдані 14 березня!

ОРГАНІЗАТОРИ І ПАРТНЕРИ:

ГО «Всеукраїнська організація Самооборона Майдану», Національна гвардія України – Батальйон ім.. Генерала Кульчицького, Київська міська державна адміністрація, Міжнародний конгрес-центр «Український дім», Національний меморіальний коплекс Героїв Небесної Сотні - Музей Революції Гідності, Український інститут національної пам'яті, НЦКДС "Український дім", БФ "Майдан Гідності", Пласт - Національна Скаутська організація України, БФ "Стіна Народної Пам'яті", МАИФ "Цитадель", Центр підготовки та реабілітації військових (УБД) СВІТЛЯЧОК, ГО "Центр Підтримки Патріотів"Протягом березня

Виставки до дня українського добровольця «Воїни» в школах міста Києва – це 24 розповідей про історію військових формувань на теренах України від часів Русі до сьогодення. Експозиція дає змогу зазирнути в минуле та подивитися, якими були однострої та зброя українських воїнів у різні історичні епохи. Світлини супроводжує інформація про тип військових організацій, чисельність і озброєння військ, методи воєнного мистецтва та найвизначніші битви.

________________________________________________________________

10 березня -14 березня

Ікони буде презентовано в Києві в Українському домі й передано командирам батальйонів як оберіг святості та захисту від нечисті та силі вірування в землю українську. Частину іконописних робіт буде освячено в Гошіському монастирі, частину передано через волонтерів на передову, частину передамо капеланами, декотрі поїдуть на передову й будуть освячені на місці на блокпостах як символ захисту та непохитності духу.

ГОДИНИ РОБОТИ: 10 -14 березня з 10:00 до 18:00, МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: Медіа-центр, НЦДКС «Український дім», вул. Хрещатик,2, Київ ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ЗАХОДУ: Тел. +38 (099) 717 59 95 E-mail: maidanmuseum@gmail.com

____________________________________________________

Виставка «Самооборона – добровольці Майдану» - відбуватиметься із 11 до 14 березня в Міжнародному конгрес-центрі «Український дім», та розповідає про бійців Самооборони Майдану.

______________________________________________________________________________________________

Фотовиставка у Будинку культури МВС «Батальйон Кульчицького» - що розповідає про бойовий шлях першого добровольчого батальйону який формувався із бійців самооборони й патріотів та вирушив із Майдану на фронт.

рейтинг: 21
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: