О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


СКУ вітає Владику Бориса Ґудзяка з призначенням Митрополитом-Архиєпископом Філадельфійської Архиєпархії УГКЦ

 22-02-2019 10:35 

Світовий Конґрес Українців (СКУ) вітає Владику Бориса Ґудзяка з призначенням 18 лютого 2019 р. Його Святістю Папою Франциском, за рекомендацією Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви (УГКЦ), Митрополитом і Архиєпископом Філадельфійської Архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви.

СКУ також вітає Владику Гліба Лончину, Єпарха Єпархії Пресвятої родини в Лондоні з його призначенням Апостольським Адміністратором Єпархії святого Володимира Великого в Парижі.

“СКУ високо цінує довголітню невтомну працю Владики Бориса Ґудзяка в розбудові УГКЦ в Україні та в усьому світі. Ми відзначаємо його численні здобутки, зокрема як засновника і прозорливого провідника всесвітньовідомого Українського Католицького Університету в Львові, Україна. Владика Борис є лідером духовної та глобальної думки, який зробив дуже багато для людства. Ми сподіваємося на продовження великих справ разом для добра нашої церкви та нашого народу”, - заявив Президент СКУ Павло Ґрод.


Світовий Конґрес Українців


рейтинг: 33
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2019 Разработка: