О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Курбедінова сьогодні можуть виключити з «кримської колегії адвокатів»

 22-02-2019 10:24 

Кримського адвоката Еміля Курбедінова сьогодні можуть виключити з «Кримської центральної колегії адвокатів». Про це повідомив журналіст Антон Наумлюк.

«Мін’юст зобов’язав колегію виключити Курбедінова після двох адміністративних арештів за статтею 20.3 КоАП за однакові пости в Facebook і «Вконтакте» в 2013 році. Також у рішенні Мін’юсту мовиться, що він не може бути учасником або засновником іншої колегії. Таким чином, Курбедінова фактично позбавляють адвокатського статусу», – зазначив Наумлюк.

Як повідомляє громадське об'єднання «Кримська солідарність», засідання мало початися о 10-й годині ранку.

Курбедінова затримали в анексованому Росією Криму вранці 6 грудня 2018 року, наступного дня його заарештували на п’ять діб. Його звинуватили в пропаганді або публічній демонстрації атрибутики чи символіки екстремістських організацій за допис у Facebook 2013 року. 11 грудня він вийшов зі слідчого ізолятора.

Юрист усі звинувачення відкидав. Він вважає причиною переслідувань його правозахисну діяльність, допомогу політв’язням і захист українського військового Богдана Небилиці.

Із 2014 року в Криму фактична російська влада практикує масові обшуки у незалежних журналістів, громадських активістів, активістів кримськотатарського національного руху, членів Меджлісу кримськотатарського народу, а також кримських мусульман, яких підозрюють у зв’язках із організацією «Хизб ут-Тахрір», яка заборонена в Росії.​


https://www.radiosvoboda.org/a/news-kurbedinov-koligiya-advokativ/29784542.html


рейтинг: 19
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2019 Разработка: