О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Уже четвертий рік поспіль на Покрову 14 жовтня ми відзначаємо День захисника України

 13-10-2017 22:23 

Уже четвертий рік поспіль на Покрову 14 жовтня ми відзначаємо День захисника України.

Цей день став справжнім переплетенням звитяг усіх часів нашого народу, що робить його не просто черговою червоною позначкою у календарі, а справжнім великим днем, що вбирає в себе і сторінки козацтва, і часи визвольних змагань УНР, і боротьбу УПА, також і відзначає героїзм військових-сучасників.

Зараз ми продовжуємо творити свою історію. Гортаючи Літопис УПА, співаючи стрілецьких пісень, досліджуючи боротьбу козацтва й споглядаючи ситуацію сьогодні, ми відзначаємо величність української нації та її боротьбу до свободи, незалежності й самовизначення. А саме наших героїв-захисників, справжніх патріотів своєї Землі, тих, хто не вагається виконати найнебезпечнішого чину, бо цього вимагає добро Справи.

Не даремно наша Організація має назву “Захист Патріотів”, бо наша місія навчити тих, хто захищає нас, захистити СЕБЕ. Тих, хто має обов’язок рятувати, — робити це ефективніше. Тих, хто лікує, — робити це швидше й краще. Минули вже часи, коли ми могли сподіватися тільки на Бога й Богородицю, пора не зівати і самим.

Життя кожного нашого воїна, кожного українця має стати найвищою нашою цінністю. Ми більше не хочемо, щоб за суверенітет і кордони нашої держави військові гинули, ми хочемо щоб вони ЖИЛИ і ЗДОБУВАЛИ Українську Державу. Щоб боронячи славу і честь Своєї Нації, вони знали, що не тільки будуть оспівані на сторінках підручників з історії, а й мали куди повертатися, знали, що знайдуть підтримку й допомогу, гідне лікування й відновлення. Ми прагнемо, щоб кожен українець опинившись на межі смерті знав, що його врятують чи то на місці події, чи вже в лікарні. Що його життя не вимірюється простою статистикою, а є справжньою цінністю.

Ми схиляємо голови перед усіма, хто поліг за волю українського народу та висловлюємо їм безмежну вдячність. Та віддаємо честь тим, хто продовжує вести безоглядну боротьбу на військовому й інших фронтах. Не спиняймося, битву ще не закінчено!

рейтинг: 28
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2019 Разработка: