О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Президент СКУ Евген Чолій виступив на стратегічній сесії Атлантичної ради на тему України та зустрівся з високопосадовцями в Нью-Йорку

 28-09-2017 22:11 

19 та 20 вересня 2017 р. Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій здійснив візит до Нью-Йорку, США, де виступив на стратегічній сесії Атлантичної ради на тему України, взяв участь у бенкеті з нагоди вручення “Global Citizen Awards” Атлантичної ради та обговорив актуальні українські питання під час зустрічей з високопосадовцями в Організації Об’єднаних Націй (ООН).

СКУ співпрацює з Атлантичною радою, відомим аналітичним центром, в імплементації її “Iніціативи Україна в Європі”, що спрямована на активізацію міжнародної підтримки незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, у тому числі й Криму. Ця ініціатива також має на меті підтримку реформ в Україні і її євроатлантичної інтеграції та протидію російській дезінформації.

Президент СКУ наголосив на серйозності ситуації на Сході України, де внаслідок російської агресії продовжують гинути люди, та підкреслив на важливості допомоги світового співтовариства Україні в захисті її територіальної цілісності та в припиненні просування російського агресора на Захід. Разом з цим Евген Чолій відзначив необхідність продовжувати боротьбу з російською дезінформацією, яка намагається представити Україну як невдалу державу, та привернув увагу до значних реформ в Україні.

У ході стратегічної сесії було заслухано і обговорено низку виступів про нинішню ситуацію в Україні, політику США щодо України, питання безпеки і захисту та про санкції проти Російської Федерації, які представили Виконавчий віце‑президент Атлантичної ради Деймон Вiлсон; Спеціальний представник США на переговорах щодо України Державного департаменту США Посол Курт Волкер; Старший науковий співробітник Центру з питань науки і міжнародних відносин ім. Белфера при Гарвардській школі державного управління ім. Кеннеді Посол Павлина Добрянська; Старший науковий співробітник Євразійського центру ім. Діну Патрічу Атлантичної ради Адріан Каратницький; колишній Заступник Генерального секретаря НАТО Посол Александр Вершбоу; Генерал Веслі Кларк та Почесний науковий співробітник Атлантичної ради з питань Європи і Євразії Посол Даніел Фрід.

Цього ж дня Евген Чолій взяв участь у бенкеті з нагоди вручення нагородами Атлантичної ради “Global Citizen Awards” Прем’єр-міністра Канади Джастіна Трюдо, Президента Республіки Корея Муна Чже Іна та всесвітньовідомого піаніста Ланґа Ланґа.

Разом з Президентом СКУ в заходах Атлантичної ради взяли участь Заступник Президента СКУ і Президент Конґресу Українців Канади (КУК) Павло Ґрод, Голова Світової комісії СКУ в справах ООН Тамара Олексій, Голова Консультативно-дорадчої ради КУК Кость Темертей з дружиною Луїз та Заступник Голови Консультативно-дорадчої ради КУК Ігор Ігнатович.

19 і 20 вересня 2017 р. Евген Чолій мав окремі зустрічі з Директором Європейського відділу при Департаменті ООН з політичних питань Послом Левентом Більманом, Міністром-радником Постійного представництва Канади при ООН Майклом Бонсером, Старшим радником з питань регіонального розвитку в Європі Уряду США Стівеном Кашкеттом та Політичним радником Постійного представництва США при ООН Джорджем Вордом. Разом з Президентом СКУ в зустрічах узяла участь Голова Світової комісії СКУ в справах ООН Тамара Олексій.

У ході зустрічей Президент СКУ порушив питання щодо важливості підтримки України в захисті своєї територіальної цілісності, введення миротворчої місії ООН на Донбас і спостережної місії в Крим, щодо нинішніх реформ в Україні та проведення до кінця року ООН спеціального заходу на тему України.

“Світовий Конґрес Українців буде і далі активно співпрацювати з Атлантичною радою та зі світовим співтовариством, щоб зупинити гібридну війну Російської Федерації та допомогти Україні продовжувати свою європейську та євроатлантичну інтеграцію,” - заявив Президент СКУ Евген Чолій.СКУ є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ має мережу складових організацій та зв’язків з українцями у 53 країнах. Заснований у 1967 р., СКУ в 2003 р. був визнаний Економічною та соціальною радою Організації Об’єднаних Націй як неурядова організація зі спеціальним консультативним статусом.

рейтинг: 28
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2019 Разработка: