О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Світова Координаційна Виховно-Освітня Рада при СКУ привітала з ювілеєм довголітню освітянку діяспори Лесю Храпливу-Щур

 09-06-2017 13:32 

26 травня 2017 р. Світова Координаційна Виховно-Освітня Рада (СКВОР) при Світовому Конґресі Українців (СКУ) привітала з 90-літнім ювілеєм довголітню членкиню СКВОР, педагога, письменницю, журналістку, редактора та громадського діяча в діяспорі Лесю Храпливу-Щур.

Вітальний лист від Голови СКВОР д-ра Оксани Винницької-Юсипович на дружньому відзначенні ювілею в Торонто виголосила попередня Голова СКВОР Надія Луців. У цьому листі відзначається великий творчий доробок Лесі Храпливої-Щур, яким вона збагатила українських дітей, молодь та вчителів діяспори, у тому числі й корисні і цікаві матеріяли редагованих нею Листка зв’язку учителів СКУ “Відгукніться”, журналу пластового новацтва “Готуйсь”, хрестоматії “Тисячоліття Хрещення України”, яку видала СКВОР, та збірника “Говорить четверте покоління. Голод 1933 моїми очима”. Окремо було наголошено на літературному таланті Лесі Храпливої-Щур, яка поповнила скарбницю української літератури чудовими творами патріотичного характеру, зокрема віршами, казками та оповіданнями для дітей і молоді.

Привітати Лесю Храпливу-Щур прийшли її численні друзі, колеги, учні та шанувальники, у тому числі й колишня Голова СКВОР Іроїда Винницька, яка була ведучою на відзначенні ювілею, колишній Другий Заступник Президента СКУ і Голова Світової Федерації Українських Жіночих Організацій Оксана Бризгун-Соколик та колишній Голова Комісії Людських і Громадянських Прав при СКУ д-р Юрій Даревич.

У 2003 р. СКУ відзначив Лесю Храпливу-Щур своєю найвищою нагородою – медаллю св. Володимира Великого.

“Світова Координаційна Виховно-Освітня Рада при СКУ висловлює велике признання Лесі Храплив-Щур за її віддану і дуже плідну діяльність на ниві української просвіти в діяспорі та бажає їй міцного здоров’я та натхнення для подальшої праці,” – заявила Голова СКВОР д-р Оксана Винницька-Юсипович.СКУ є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ має мережу складових організацій та зв’язків з українцями у 53 країнах. Заснований у 1967 р., СКУ в 2003 р. був визнаний Економічною та соціальною радою Організації Об’єднаних Націй як неурядова організація зі спеціальним консультативним статусом.рейтинг: 26
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: