О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


22 травня у Волновасі на Донбасі освятять храм-памятник на честь Святого Миколая у память про загиблих тут травні 2014 року воїнів 51 бригади Збройних сил України

 21-05-2018 19:40 

22 травня у Волновасі на Донбасі освятять храм-пам’ятник на честь Святого Миколая у пам'ять про загиблих тут травні 2014 року воїнів 51 бригади Збройних сил України

Волноваха, Донецька область. У вівторок, 22 травня 2018 року о 9:30 у місті Волноваха, вулиця Менделєєва, 16 відбудеться освячення храму –пам’ятника на честь Святителя Миколая, збудованого у пам'ять про українських воїнів 51-шої окремої механізованої бригади Збройних сил України, які загинули в околицях Волновахи в наслідок нападу російських терористів 22 травня 2014 року.

Очолить освячення Митрополит Луцький і Волинський Михаїл у співслужіння архієпископа Донецького і Маріупольського Сергія, єпископ Дніпровський і Криворізький Симеон, єпископ Слов’янський Всеволод.

Храм святого Миколая у Волновасі був збудований з ініціативи і силами Волинської єпархії УПЦ Київського Патріархату та за кошти жертводавців з Волині, адже 51 окрема механізована бригада базувалася у місті Володимирі-Волинському і більшість загиблих військовослужбовців походили саме з Волині.

На освячення храму прибудуть віряни, священики, меценати та рідні загиблих військовослужбовців з Волині.

рейтинг: 19
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: