О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Світовий Конґрес Українців висловлює солідарність канадському народу у зв’язку з трагічною атакою в Торонто

 26-04-2018 11:07 Світовий Конґрес Українців (СКУ) висловлює щирі співчуття сім’ям та друзям жертв трагічної атаки на невинних жителів у Торонто, Канада, під час якої 10 осіб загинуло та 14 отримало травми внаслідок навмисного наїзду мікроавтобуса на пішоходів, що йшли по тротуару пожвавленої вулиці.

“Від імені 20-мільйонної української діаспори СКУ висловлює щирі співчуття канадському народу та молиться за всіх постраждалих під час цієї безглуздої трагедії,” - заявив Президент СКУ Евген Чолій.


Світовий Конґрес Українців (СКУ) є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ має мережу складових організацій та зв’язків з українцями у 53 країнах. Заснований у 1967 р., СКУ в 2003 р. був визнаний Економічною та соціальною радою Організації Об’єднаних Націй як неурядова організація зі спеціальним консультативним статусом.

рейтинг: 24
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: