О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Світовий Конґрес Українців закликає підтримати кампанію “Червона картка” щодо подальшого тиску на Російську Федерацію для припинення її гібридної агресії

 22-06-2018 17:21 

Світовий Конґрес Українців (СКУ) закликає українців у діаспорі та друзів України підтримати кампанію #RedCard4Putin Міжнародної коаліції з прав людини, яку започаткував СКУ з метою мобілізації міжнародної спільноти та футболістів чемпіонату, щоб здійснювати тиск на Російську Федерацію для припинення її військової агресії в Україні та інших частинах світу, а також для звільнення всіх українських політичних в’язнів, незаконно затриманих Російською Федерацією.

Упродовж місяця під час Чемпіонату світу з футболу ФІФА 2018 р., який тепер проходить у Російській Федерації, кампанія буде неодноразово надавати “червоні картки” режиму Владіміра Путіна, висвітлюючи причини, через які окупаційний режим не має права проводити такі заходи, та наголошуючи, що дії Російської Федерації суперечать ідеалам мирного співіснування та духу Чемпіонату світу.

“Ми бачимо, що Олег Сенцов готовий продовжувати голодування до самої смерті. Це дуже важливо, щоб ми як міжнародна спільнота діяли так, щоб забезпечити якнайшвидше звільнення Олега Сенцова та всіх політичних в’язнів з російських тюрем, - заявив Павло Ґрод, Президент Міжнародної коаліції з прав людини та Заступник Президента СКУ. - Кампанія #RedCard4Putin об’єднує неурядові організації, активістів з захисту людських прав, журналістів, спортсменів та різних відомих людей для піднесення голосу проти злочинів путінського режиму”.

Міжнародна коаліція з прав людини - це коаліція неурядових організацій та осіб, які прагнуть підтримувати та захищати людські права.

Просимо слідкувати та широко розповсюджувати інформацію про кампанію #RedCard4Putin:
Веб-сайт - www.ichumanrights.org
Фейсбук - https://www.facebook.com/RedCard4Putin/
Твітер – https://twitter.com/card4putin

СКУ є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ має мережу складових організацій та зв’язків з українцями у 53 країнах. Заснований у 1967 р., СКУ в 2003 р. був визнаний Економічною та соціальною радою Організації Об’єднаних Націй як неурядова організація зі спеціальним консультативним статусом.

рейтинг: 28
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: