О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


СКУ вітає продовження Радою Європейського Союзу санкцій проти Російської Федерації у відповідь на нелегальну анексію Криму і Севастополя

 21-06-2018 18:41 

Світовий Конґрес Українців (СКУ) вітає продовження Європейським Союзом (ЄС) санкцій проти Російської Федерації ще на рік у відповідь на незаконну анексію Криму та Севастополя. Це рішення, яке Рада Європейського Союзу прийняла 18 червня 2018 р., продовжує діючий режим санкцій до 23 червня 2019 р.

Ці санкції, які обмежують економічні відносини, вперше були введені в 2014 р. після незаконної анексії Російською Федерацією Криму та Севастополя. Обмежувальні заходи включають заборону на імпорт до ЄС будь-яких товарів з Криму, конкретні види експорту до Криму та інвестування і фінансування кримських компаній та на туристичні послуги ЄС у Криму.

“Світовий Конґрес Українців високо цінує ЄС за вияв його твердої відданості територіальній цілісності і суверенітету України та за збереження санкцій проти Російської Федерації, поки Крим і Севастополь не буде повернуто під український контроль,” - заявив Президент СКУ Евген Чолій.

Детально ознайомитись з обмежувальними заходами ЄС у відповідь на кризу в Україні можна ТУТ.

СКУ є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ має мережу складових організацій та зв’язків з українцями у 53 країнах. Заснований у 1967 р., СКУ в 2003 р. був визнаний Економічною та соціальною радою Організації Об’єднаних Націй як неурядова організація зі спеціальним консультативним статусом.

рейтинг: 28
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: