О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Депутати Європарламенту засуджують інструменталізацію постачання газу Російською Федерацію

 07-03-2018 16:32 


Зважаючи на нещодавні заяви Газпрому, Голова Комітету Європарламенту із зовнішніх зв’язків Девід МакАлістер, Голова Делегації до Парламентського комітету асоціації між ЄС та Україною Даріуш Росаті та доповідач Європарламенту щодо України Міхаель Ґалер наголосили на такому:

“Ми глибоко стурбовані рішенням Газпрому від 1 березня 2018 року зупинити постачання передплаченого газу до України, а також наступними заявами Газпрому щодо виходу з контракту з Нафтогазом. Це ще один доказ інструменталізації постачання газу та використання його як засобу політичного тиску Російською Федерацією, що може мати наслідки й для енергетичної безпеки ЄС.

Ми вітаємо рішення Європейської Комісії бути посередником та закликаємо всі сторони розпочати тристоронні консультації у форматі ЄС-Україна-Росія якомога раніше. Також ми сподіваємось, що сторони добросовісно братимуть участь в цих обговореннях, аби подолати цю напружену ситуацію.

В результаті цих останніх подій, для ЄС зростає важливість посилення енергетичної безпеки. Євросоюз має негайно послабити свою залежність від постачання нафти та газу авторитарними режимами, а в середньостроковій перспективі взагалі зупинити такі постачання”.

Детальніше:
Комітет Європарламенту із зовнішніх зв’язків
Голова Комітету Європарламенту із зовнішніх зв’язків Девід МакАлістер (Європейська народна партія; Німеччина)
Делегація до Парламентського комітету асоціації між ЄС та Україною
Голова Делегації до Парламентського комітету асоціації між ЄС та Україною Даріуш Росаті (Європейська народна партія; Польща)
Доповідач Європарламенту щодо України Міхаель Ґалер (Європейська народна партія; Німеччина)

рейтинг: 45
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: