О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Координаційний комітет підтримки України при СКУ обговорив тему про подвійне громадянство для українців

 15-05-2017 13:27 

Координаційний комітет підтримки України при Світовому Конґресі Українців (СКУ) обговорив тему про подвійне громадянство для українців у контексті зовнішньої трудової міграції на телеконференції 6 травня 2017 р., яку організувало Представництво СКУ в Україні.

У телеконференції взяли участь представники складових організацій СКУ з різних країн і запрошені гості: експерт Національного інституту стратегічних досліджень доктор наук Олена Малиновська та одна з розробників діючого Закону України “Про громадянство України” Валентина Суботенко.

У ході телеконференції було представлено детальний аналіз законодавчих ініціатив стосовно множинного громадянства, які знаходяться на розгляді у Верховній Раді України, та пройшло детальне обговорення цієї теми.

Учасники телеконференції наголосили на необхідності призначити публічні слухання для ґрунтовного обговорення на відповідному державному рівні Проекту Закону про внесення змін до Закону України “Про громадянство України” щодо реалізації права змінити громадянство” за участю експертів і громадянського суспільства в Україні та діаспори. Такі рекомендації попередньо висловив Президент СКУ Евген Чолій у своєму листі до Президента України Петра Порошенка.


СКУ є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ має мережу складових організацій та зв’язків з українцями у 53 країнах. Заснований у 1967 р., СКУ в 2003 р. був визнаний Економічною та соціальною радою Організації Об’єднаних Націй як неурядова організація зі спеціальним консультативним статусом.рейтинг: 23
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: