О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Світовий Конґрес Українців закликає підтримати введення санкцій проти осіб, відповідальних за незаконне ув’язнення кінорежисера Олега Сенцова

 11-05-2017 12:25 

Світовий Конґрес Українців (СКУ) закликає українців усього світу приєднатися до кампанії, яка закликає уряди ввести санкції проти осіб, відповідальних за незаконне ув’язнення відомого українського режисера Олега Сенцова.

Олег Сенцов був арештований 10 травня 2014 р. за політично вмотивованими звинуваченнями за його мирну акцію протесту проти незаконної окупації Криму військами Російської Федерації. Три роки він продовжує знемагати в російській в'язниці, засуджений у серпні 2015 р. до 20 років суворого режиму.

“Світовий Конґрес Українців закликає міжнародне співтовариство, в тому числі правозахисні організації, посилити тиск на Російську Федерацію, щоб допомогти звільненню Олега Сенцова і всіх незаконно утримуваних в’язнів відповідно до Мінських домовленостей,” - заявив Президент СКУ Евген Чолій.

Більш детальну інформацію про судові процеси політичних в'язнів, включаючи рекомендації до подання листів підтримки, можна знайти на веб-сайті Харківської правозахисної групи.

СКУ є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ має мережу складових організацій та зв’язків з українцями у 53 країнах. Заснований у 1967 р., СКУ в 2003 р. був визнаний Економічною та соціальною радою Організації Об’єднаних Націй як неурядова організація зі спеціальним консультативним статусом.рейтинг: 24
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: