О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Президент СКУ надіслав лист Президенту Сполучених Штатів Америки перед його зустріччю з Президентом Російської Федерації

 17-07-2018 22:31 

14 липня 2018 р. Президент Cвітoвoго Kонґресу Українцiв (СКУ) Eвген Чолій надіслав лист Президентy Сполучених Штатів Америки Дональду Дж. Трампу, у якoмy висловив пiдтримку українців усьoго світу щодо застережень, які були подaні в письмовій формі 10 липня 2018 р. склaдовoю організацiєю СКУ, Українським Kонґресовим Kомітетoм Америки, перед зустріччю з Президентом Російської Федерації Влaдiмiром Путіним 16 липня 2018 р. у Гельсінкі, Фінляндія.

“Світовий Конґрес Українців закликає Президента США дати чіткий та недвозначний сигнал Російському Президентoвi про те, що Сполучені Штати Америки та всі західні демократії ніколи не підуть на компроміс щодо основних принципів, а саме: територіальної цілісності незалежних держав, включаючи Україну, та поваги дo основних людcьких прав усіх ociб, у тому числі й українців та кримських татар,” - заявив Президент СКУ Евген Чолій.

СКУ є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ має мережу складових організацій та зв’язків з українцями у 53 країнах. Заснований у 1967 р., СКУ в 2003 р. був визнаний Економічною та соціальною радою Організації Об’єднаних Націй як неурядова організація зі спеціальним консультативним статусом.

рейтинг: 17
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: