О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


ЗМІ: очолити Північну Корею може сестра Кім Чен Ина

 22-04-2020 12:41 


«Дзеркало тижня. Україна».


На пленумі ЦК Трудової партії Північної Кореї в кінці минулого року було прийнято рішення в разі смерті Кім Чен Ина передати владу в країні його сестрі Кім Е Чжон. Про це пише японська газета "Іоміурі" з посиланням на південнокорейські і американські джерела.

"Після цього від імені Кім Е Чжон були дані багато директив за партійною і військовою лініями", - повідомляють джерела.

Як відомо, ЗМІ почали писати про зміну влади в країні після того, як з'явилася інформація про раптове погіршення самопочуття Кім Чен Ина. Стало відомо, нібито він страждає від високого тиску, діабету та хвороби серця.

Зазначається, що наразі прискорилася робота по підготовці Кім Е Чжон до головування в країні, наразі вона стала "людиною номер два" в північнокорейській ієрархії.


Читайте також: Кім Чен Ин міг заразитися коронавірусом – Times of London


Раніше лідер Північної Кореї Кім Чен Ин поновив свою молодшу сестру на посаді заступника члена політбюро центрального комітету.

Кім Йо Чжон довгий час була одним з найближчих радників свого брата, але була знята з посади минулого року після провалу другої зустрічі на вищому рівні між лідерами КНДР і США в Ханої.

Кім Йо Чжон діяла в якості дипломатичного представника Кім Чен Ина в Південній Кореї під час зимових Олімпійських ігор у Пхьончхані у 2018 році, які призвели до швидкого дипломатичного зближення на розділеному півострові.

Її часто зображували поряд з лідером Північної Кореї на самітах з Трампом або президентом Південної Кореї Мун Чже-Іном.

Але в минулому місяці вона почала випускати заяви, що мають пряме політичне значення під своїм ім'ям, що, за словами аналітиків, підкреслює її провідну роль у політичному рейтингу Півночі.

Нагадаємо, Офіційні особи Південної Кореї і Китаю у вівторок поставили під сумнів повідомлення про те, що лідер Північної Кореї Кім Чен Ин захворів після того, як ЗМІ повідомили, що він переніс серцево-судинну процедуру і знаходився в "серйозній небезпеці".


«Дзеркало тижня. Україна».,  https://dt.ua/WORLD/zmi-ocholiti-pivnichnu-koreyu-mozhe-sestra-kim-chen-ina-345440_.html


рейтинг: 27
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2020 Разработка: