О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


В Україні стартувала літня школа охорони здоровя

 19-06-2017 13:44 

18 червня розпочала роботу четверта Літня Школа для управлінців в охороні здоров’я «Трансформація системи охорони здоров’я: Східна Європа 2017» з понад 80-ма учасниками з усієї України та спікерами з десяти країн світу.

Організаторами Літньої школи є Школа охорони здоров’я Національного університету «Києво-Могилянська академія», Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та Швейцарський інститут тропічної медицини та громадського здоров’я.

Літня школа 2017 пропонує три паралельні тематичні секції, таким чином учасники можуть обрати найбільш цікаву і актуальну для себе тематику. Кожна секція складається з двох послідовних модулів, передбачених у розкладі протягом всіх шістьох днів Школи.

Секція 1. Системи охорони здоров'я: політика та фінансування. Дана секція особливо пропонується управлінцям системою, полісі-мейкерам і представникам громадського сектору, оскільки фокусується на сучасних підходах, розумінні та інструментах для ефективнішого функціонування системи охорони здоров’я, з відповідними прикладами з країн регіону.

Секція 2. Управління закладом охорони здоров’я. Дана секція розроблена насамперед для керівників медичних закладів, заступників і завідувачів відділеннями і передбачає роботу в групах над практичними завданнями. Під час секційних занять учасники зануряться у теорію та методи управління персоналом, цілепокладання та ознайомляться з інструментами операційного управління.

Секція 3. Комунікація в охороні здоров’я. Дана секція орієнтована на управлінців, зацікавлених в ефективних комунікаційних стратегіях для їхніх закладів, регіонів або громадських ініціатив. Під час цієї секції учасники в групах розроблятимуть комунікаційні стратегії відповідно до визначених проблем. У межах стратегій учасники навчаться чітко формулювати цільову аудиторію, дієві повідомлення, необхідні канали комунікації, а також дізнаються про кри зові комунікації та сучасні тренди стратегічних комунікацій. Секція передбачає активне залучення та виступи кожного учасника.

Разом із досвідченими українськими експертами на Літній школі викладатимуть іноземні фахівці, зокрема:
- Аксель Хоффманн, Швейцарський інститут охорони здоров’я і тропічної медицини (м. Базель, Швейцарія)
- Ідо Хадарі, директор з питань комунікацій та взаємодії з урядом; член виконавчої ради в Маккабі центрі надання послуг з охорони здоров'я, консультант ЮНІСЕФ з комунікації з питань імунізації в Україні
- Марк Говерс, викладач Маастрихтського університету (Нідерланди)
- Еріка Річардсон, технічний спеціаліст Європейської обсерваторії з систем і політики охорони здоров’я
- Вім Гроот, професор економіки Маастрихтського університету (Нідерланди)
Місце та час проведення: 18-23 червня 2017, Буковель

Слідкуйте за онлайн трансляціями на https://www.facebook.com/hct.summer.school/

За додатковою інформацією звертатися: 
Анна Ющенко, 
тел. 063-566-96-26,
e-mail: HCAsummerschool@gmail.com

рейтинг: 16
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: