О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Світовий Конґрес Українців висловлює глибокі співчуття у звязку з відходом у вічність св. пам’яті Левка Лук’яненка

 14-07-2018 09:10 


Світовий Конґрес Українців висловлює глибокі співчуття
у зв’язку з відходом у вічність св. пам’яті Левка Лук’яненка
(1928-2018 рр.)Світовий Конґрес Українців (СКУ) висловлює глибокі співчуття з приводу смерті св. пам’яті Левка Лук’яненка - відомого українського громадського і державного діяча, письменника, дисидента, довголітнього радянського політичного в’язня та незламного борця за незалежність Української держави, який відійшов у вічність 7 липня 2018 р. після довготривалої хвороби.

Смерть св. пам’яті Левка Лук’яненка є дуже великою втратою не лише для рідних і близьких покійного, але й для об’єднаної навколо СКУ понад 20-мільйонної української діаспори.

Для світового українства св. пам’яті Левко Лук’яненко є яскравим прикладом відданості Україні та українському народу: попри засудження до смертної кари та понад чвертьстоліття тяжких радянських таборів за українські державницькі погляди, включно й за діяльність як співзасновника Української Гельсінської Групи, св. пам’яті Левко Лук’яненко постійно залишався вірним своїм ідеалам. Разом з іншими політв'язнями Левко Лук'яненко став предметом численних закликів щодо звільнення, які СКУ надсилав на адресу урядів держав світу та міжнародних правозахисних організацій, зокрема в рамках своєї Мадридської конференції з захисту прав людини. Українська діаспора також пам’ятає св. пам’яті Левка Лук’яненка як активного учасника відновлення української незалежності, яка була його заповітною мрією, як одного з авторів Акту про незалежність України та як її будівничого, зокрема в ролі депутата Верховної Ради України.

За свої заслуги перед українським народом та Україною св. пам'яті Левко Лук’яненко був відзначений різними нагородами, а зокрема удостоєний високого звання Героя України та Національної премії ім. Тараса Шевченка.

Провід і членство СКУ поділяють велике горе родини і всіх близьких та друзів св. пам’яті Левка Лук’яненка та моляться за упокій його душі.

Вічна йому пам’ять!

СКУ є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ має мережу складових організацій та зв’язків з українцями у 53 країнах. Заснований у 1967 р., СКУ в 2003 р. був визнаний Економічною та соціальною радою Організації Об’єднаних Націй як неурядова організація зі спеціальним консультативним статусом.

рейтинг: 18
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: